Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megtámadna minket Románia...

Ha megtámadna minket Románia megtudnánk magunkat védeni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
NATO segítséggel.
2014. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Saját erőből nem? Azért van anyag nekünk is.
2014. máj. 24. 10:12
 3/16 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

Saját erőnkből nem.

A román hadsereg sokkal nagyobb (és erősebb), mint a magyar.

2014. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben nem valószínűleg. Több, és komolyabb cuccuk van. Viszont azt ne feledd el, hogy amint megindulnak, a hátországukban lenne másfél millió magyar. Ami eléggé megkeseríthetné a dolgukat. De megnyugtatlak attól még nekik van a komolyabb hadseregük.
2014. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lumpenproletár ***** válasza:
0%

Vérzik a szívem ezt kijelenteni de...egy klasszikus egymással szemben álló háborúban(ahol nincs egyik oldalnak sem külső segítsége!)tehát földön vizen levegőben Románia azt kell hogy mondjam...egy héten belül legyőzné és végigvonulva a hazánkon kifosztaná azt.


Egyszerűen azért mert náluk TÖBB a"tökös legény".

2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem megfelelő katonai vezetéssel megoldható lenne. és ha már sikerülne visszaverni őket, fel is oszthatnánk Romániát :D
2014. máj. 24. 11:26
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak a tankok sebességétől függene ,hogy hány nap alatt foglalják el hazánkat a románok egy 1 v 1-es háborúban.
2014. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Igen utána felosztanánk Romániát, vissza vennénk Szlovákiát és elfoglalnánk még Trianont is ( igen a kastélyt) mert nekem az tetszik. Sejtettem h a kérdés már megint revizionizmusba fog kifulladni.
2014. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Nyugi kérdező, erős paranoiás tüneteket mutatsz.

Menj orvoshoz, nem lesz belőle baj.

2014. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"Azért van anyag nekünk is."

A 15 harckocsi? (Na jó kb 50, ha sikerül időben kikonzerválni az "M-zárolt" állományt.)

14 vadászgép? (Ezek legalább modernek.)

A kb. 8000 katona? (Ennél több van állományban, de sajna bakancsban csak ennyi jár...)


Szerencsére egy szövetségi rendszer tagjai vagyunk, akik valamiért eltűrik, hogy csak ennyit költünk honvédelemre (GDP 1% alatt).

Másfelől a románoknak megfelelő a jelenlegi status quo. Erdély az övék. Miért támadnának?

2014. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!