Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a szegénység, vagy ez már...

Ez a szegénység, vagy ez már a középosztály?

Figyelt kérdés

Számlatartozások hosszútávon, sok-sok számla, amit nagy nehezen tudunk kifizetni, de kifizetjük, viszont sok számlát eltolunk, mert azokat már nem tudjuk kifizetni. Sokszor kölcsönkérünk, mert nem mindig elég a fizetés, ami összesen nettó 120 ezer forint körül van. A számlákat kitudjuk fizetni, de mindig hagyunk hátra régieket. Internetünk van, telefonunk van, tv-nk van, mosógépünk van, régi autónk van, szóval mindenünk meg van, de nem arról szól az életünk, hogy vesszük a luxus cikkeket, a számlákat meg nem tudjuk feladni, mert nem, amik megvannak azok már sok-sok éves cuccok! Nem érzem szegénynek magam, mert meg van mindenünk, bár ez változó!


Ez mély szegénység, szegénység, vagy alsó középosztály?


A Fidesz kormány, és Orbán Viktor minket is támogat, mi is célközönség vagyunk?


Ui: MÁR VOLT EGY HASONLÓ KÉRDÉSEM, EZÉRT MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK, de most megpróbáltam konkrétabb lenni! :)



2014. máj. 27. 12:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
És még valami: Én úgy tudom, hogy a középosztály fő jellemzője, hogy jelentősebb tartaléka van, vagyona. Vagy a bankban, vagy értéktárgyakban. Szóval nem okoz neki gondot egy váratlan kiadás. És nem biztos, hogy elkölti a pénzét luxusra…de ha stabil a jövedelem, vagyis a vagyon nő, akkor nyilván költenek is rendesen.
2014. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!