Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hisztek Schiffernek?

Ti hisztek Schiffernek?


2014. máj. 28. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tekintetben? Azt elhiszem, hogy nem volt pénzük kampányolni.
2014. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Nem volt pénzünk az EP-kampányra "
2014. máj. 28. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekik a pártszakadás után az országgyűlési kampányra kellett minden pénz, hogy egyáltalán bejussanak.


Nyilván év elején hoztak egy döntést, hogy a parlamenti tagság fontosabb az EP-nél, ezért minden pénzt arra raktak rá (mint a ruletten), az EP-választáson meg imádkoztak.


Amúgy ha megnézted itt Pesten én az utolsó 3-4 nap kivételével egyetlen plakátjukat (kicsi) sem láttam, és óriásplakátjuk sem volt, pedig Gyurcsány meg az Együtt ezekkel is teleszórta a várost (nekik ugye országgyűlésin kevesebbet kellett költeniük a közös lista miatt, meg azért, mert egyenként kevesebbet kellett kampányolniuk az egyéni körzetek háromfelé osztása miatt.)

2014. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan én egyet sem láttam tőlük, sőt még telefon sem jött, pedig vagy 10x hívott OV, meg GYF meg vagy 5-6x BG, de az Lmp egyszer sem hívott.

Hozzáteszem előtte sem hívtak, de előtte az ogyéválasztásnál láttam plakátjukat, de nem óriásit, csak sima plakátokat.

2014. máj. 28. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
A költségvetésre vonatkozó okfejtés hibás, a parlamenti pártok (különösen) elég sok pénzt kaptak kampánycélra. Nagyon sok pénzt. Szó sincs pénzhiányról. Más volt az akarat. Nyilván volt ok is rá.
2014. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A parlamenti pártok csak az OGY kampányra kapnak pénzt, az EP-kampányra nem! Ráadásul nincs tiltva, hogy a saját költségvetési keretükből növeljék a reklámra fordítható pénzt azzal, hogy pl. két héttel a többiek előtt kezdenek el plakátozni (ahogy az LMP csinálta márciusban a metróban pl). Ezért fogyhatott el a pénzük
2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek, egy politikusnak sem! Mind hazudik!
2014. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem hazudik.
2014. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!