Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a parlamenti képviselők közül a jobbikban s legnagyobb az egyetemet/főiskolát nem végzettek aránya? Hogyhogy ott van a legtöbb alacsonyabb végzetstégű képviselő?

Figyelt kérdés

Fidesz 0,85%.

KDNP 6.25%.

KDNP 13,79%.

LMP 0.00%.

(Függetlenek 0,00%.)


És a jobbikban 26%.


2014. jún. 1. 09:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Azt is érdemes lenne kiszámolni, hogy a többi párt magas diplomaszázalékából hány % a büfészakon szerzett diploma.
2014. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mik ezek a százalékok?

Az egyetemet nem végzett képviselők száma?

És miért van kétszer a KDNP, két különböző százalékaránnyal?

És hogy hogy a Fidesznek csak 0,85%-ja van?

Ott a legnagyobb a legkevésbé képzettek száma.

2014. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 12:27


A két KDNP csak elírás. A 13,79% MSZP lett volna.

De a többi információ a kérdésből leszűrve eléggé egyértelmű. A százalék azt jelzi, hogy a frakcióban a képviselők hány százalékának nincs diplomája. A fidesz 0,85%-a azt jelenti, hogy a frakciónak ekkora részének nincs diplomája. a 117 képviselőből csak 6-nak nincs. Az LMP-nél az 5-ből mindenkinek van, ezért 0.

De azért ehhez nem kell diploma, hogy az ember a kérdésből leszűrje az adatokat.

2014. jún. 1. 14:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Mert a szimpatizánsaik is hasonló szinten vannak, R-go minek erőlködni ha így is bent vannak.


Pl Novák Elődnek még nyelv vizsgája sincs. Áder legalább próbálkozott anno :D

Nézd meg ezt pl mi a hiba.


[link]


Segítek elég nehéz úgy italt tölteni egy pohárba h azt ki se nyitottad.

Na ennyire művelt a jobbik h még egy normális plakát megtervezésére se futja tőlük.


És van ember aki ezekre bízná az országot,de szerencsére nagyon kevés.

2014. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Teljesen nevetséges amikor valaki csak egy párt baromságait veszi észre, a többiét meg nem. Tele van az ország ilyen elvakult idiótákkal, és szerencsétlenségünkre még szavazni is elmennek. Magyarország agymosottjai, milyen üresek vagytok...
2014. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha az ország szorzótáblánk 90% azt állítja a jobbikról h az rossz választás.

Akkor talán igazuk van és nem agymosottak, na nehogy már csak 10% lenne értelmes a többi meg bolond.

Akik ezt hangsúlyozzák azokkal v van mi.


Ez a tipikus mindenki hü..e csak én vagyok a helikopter = Jobbik.

2014. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most akkor verjem én is a nyálam, hogy szerintem meg a többi párt nem jó? Vagy nem mindig az a nyerő, ahová a többség tódul? A történelem már igazolta ezt is. A nem jobbikosok is ezek szerint ugyan olyan csőlátóak. Gratulálok, hogy ezt észre sem vetted.
2014. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!