Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok erre októberben?

Szavaznátok erre októberben?

Figyelt kérdés

Szavaznátok most októberben egy új pártra? Hallottam ismerősömtől, hogy lehet szavazni (Budapesten biztos) egy új pártra. Ő informatikus ès ő csinálta a weblapjukat.


Amiket elmondott, az tetszik csak az a baj, hogy még ő se tud sokat, mert a részletes adatokat még nem kapta meg, hogy feltöltse.


Amiket tud és el is mondott:


- olyan fiatalokból áll, akik nem akarnak külföldre menekülni, hanem tenni valamit az országért.


- Elméletileg a főpolgármester jelöltjük egy 19 éves gyerek XD (az egész banda ilyen 19-25 èv közötti)


- A programjukba beleolvasott és azt mondta jó, bár az embereknek nem biztos, hogy tetszene, mert nem a csillagokat ígérik le az égről, hanem elmondják az igazat, ami nem olyan szép.


- Nagyon modernek minden tekintetben, pl gondolkodásmód


- Centraliták (nem az ideológia fontos, hanem az, hogy mi tesz jót az országnak) asszem vmi ilyesmi az egyi mottójuk


- Utoljára hagytam, ami nekem nagyon tetszik. Elhatárolódnak az eddigi bukott politikusoktól, meg az az elv, hogy miért nem indultak az országgyűlesi választásokon. Mert elítélik a hatalmas kampánytámogatásokat, nem akartak a kamupártok közé tartozni és elöször bizonyítani akarnak.


Ezeket még egyszer mondom, ismerősöm mondta, de ha igaz, akkor én rájuk szavazok. Ti? Vélemény?


41/F



2014. jún. 2. 13:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kérdéssel arra céloztam, hogy egy új pártra van e igény, csak rosszul fogalmaztam meg. Mind1, fiatalok, ez van, de legalább lenne esély a változásra, ez az én véleményem
2014. jún. 2. 14:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Új párta lenne igény, viszont én emlékszem milyen voltam ennyi idősen, és most 14 évvel később.

Nem a becsület változik, mert, akit becsületesnek nevelnek, azt gondolom, hogy az olyan is marad.

19 évesen én is azt hittem tudom pár dolog hogyan működik. Aztán az évek rácáfoltak.

Én inkább szívesebben látnék olyan valakit, mint én magam, 3 országban dolgoztam, és éltem, vagyis láttam kívülről hogyan működik más város, és mennyivel másabb élni ott, mint itt.


Másrészt egy 19 évest meddig tart megvezetni? Aki ügyes fél perc alatt még a széket is kilopja alóla.

Nem véletlen, hogy külföldön, olyan emberekből lesz nagyrészt politikus, aki már vezetett céget.

Tud irányítani embereket, és tudja, hogyan kell költeni.

2014. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Szerintem szavazzatok a Demokratikus Koalícióra, a Főpolgármester meg legyen Tibi atya.
2014. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi igény új pártra. Több ezer (de több száz biztosan) van! És a legismertebbek se értek el 1%-ot sem, még ahol húzónév volt, azok sem. Hány csoportosulás lehet, amik nem alakultak párttá? Rengeteg. Nincs értelme.
2014. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

19-25 éves medikának engednéd, hogy megműtse a vakbeledet? Vagy komolyabb műtétet, mint pl egy agytumort??


Nem!

2014. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vagy inkább beülnél egy ilyen idős fiú autójába, mondjuk Bp.-München távolságra?

Én tutira nem.

2014. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!