Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tolvajkergetőek miért...

A Tolvajkergetőek miért ajnározzák ennyire a jobboldalon?

Figyelt kérdés

Csak erősíti a kirekesztést, ami a magyar társadalomban uralkodik.

Illetve burkoltan, de uszít az üzenetivel.



2014. jún. 2. 22:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

"az feljogosítja az embereket arra, hogy ők "szolgáltassanak igazságot"?"


Ha egyszer a hatóságok képtelenek rá.

2014. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%

"Tehát ha rossz a rendszer, az feljogosítja az embereket arra, hogy ők "szolgáltassanak igazságot"?"


Te is csak addig vagy nagylelkű, amíg nem tőled lopnak és nem szembesülsz azzal, hogy a rendőrség meg sem próbál tenni semmit. Bejelented a dolgot, három hónapig nem történik semmi, majd megkapod a jegyzőkönyvet, hogy "nyomozás lezárva, tettes ismeretlen". Te meg dolgozd ki a beledet, hogy pótolni tudd az ellopott tárgyaidat és amikor szembejön veled a cigány, kezében a te telefonoddal, akkor ne vedd ki a kezéből, mert az önbíráskodás, meg kirekesztés.

2014. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%

@23:07: Megtörtént, nem is egyszer. Sőt én magam adtam meg az egyik esetben a tettes adatait. 4 éve semmi nem történt.


De talán akkor a rendszeren kéne változtatni.

Az önbíráskodás sosem vezet jóra. Vissza fog ez még ütni...

2014. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Az a helyzet, hogy amit a Tolvajkergetők csinálnak az legális. Egy polgárőr is így lép fel, neki sincsen több joga az átlag polgárnál. Az emberek fejében azonban nagy a zűrzavar, a saját tulajdonodat jogod van megvédeni. Ők utánamennek a saját kerékpárjuknak vagy laptopjuknak és ez nem önbíráskodás. A koldust lehet tisztelni amíg kér, a tolvajt/rablót meg nem. A lopásba való belenyugvás az abnormális és az erősíti a megbélyegzést vagy kirekesztést.
2014. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%

"Tehát ha rossz a rendszer, az feljogosítja

az embereket arra, hogy ők

"szolgáltassanak igazságot""


Te vagy már egy igazi hülye.

Ha bűncselekmény történik jogod van az elkövetőt feltartóztatni.

Több százezer forintos bicikli lopása pedig bűncselekmény.

Innentől kezdve miről beszélünk?

Talán hagyni kellene szegény biciklitolvajokat futni?

Nem mindenki olyan gyáva, mint te....

2014. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%

"Az önbíráskodás sosem vezet jóra. Vissza fog ez még ütni..."


A túlzott bűnözőpátyolgatásotok nem vezetett jóra, ütött vissza, azért vannak most önbíráskodók.

2014. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
41%

Aha, szóval én vagyok a hülye, gyáva és a bűnözők pártját fogó ember, mert szerintem a rendőrségen kellene változtatni és a hasonló feladatok megoldását nekik kellene végeznie, nem pedig önjelölt igazságosztóknak.


Én kérek elnézést...

2014. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem ajnározzák. Éppen hogy senki nem ajnározza őket. Rengeteg tolvajt, bánzözőt kaptak el, kerítettek rendőrkézre, erre mikor kerülnek a hírekbe? Mikor egy drogdíler strici házfoglalónak durrantanak egyet az arca előtt. Annyira piti kis dolog ez, de annyira. Egy percig nem volt veszélyben a bidámbidám. Tomcat sokkal jobban tisztában van a jogaival, mint bármelyik rendőr, vagy itt lévő gyk-s és tudja meddig mehet el. Megbeszélte ő a kollégákkal, hogy na ezt meg ezt szabad, ezt meg ezt nem. Egy percig nem voltak veszélyben az ott élő nők, vagy az a z "ember". Bocsi, hogy itt írom le, mikor a kérdés nem ide tartozik, de engem kiborít az igazságtalanság, le lehet érte pontozni. A szegény asszonyról, akinek a házába beleköltöztek meg szó sem esik, a valósi áldozatról.


Kérdésre reagálva: Milyen kirekesztést erősít? Ez egy pártoktól és oldalaktól mentes közösség, nem tehetnek róla, hogy a liberális média és politika szemethuny a tovlajok felett. Milyen kirekesztésterősít? Tolvajokat kergetnek, kit rekesszen ki az ember, ha nem a tolvajt és bánözőt? Burkoltan uszít? Nem nevezném uszításnak, példamutatás ez. A videókból, történetekből rengeteget lehet tanulni, hogy viselkedj olyan helyzetben, ha megflemlítenek, kirabolnak stb. Ez a 21. század legjobb civil kezdeményezése, eltekintve Tomcat múltjától és személyétől, ami ha valaki utánanéz és komolyan belegondol makulátlanabb bármelyikünknél. Nagy igazságokat lehet hallani tőle, ha tetszik ha nem.

2014. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, siettem a gépeléssel és mielőtt elküldtem nem néztem át, így tele van elütéssel, hibával!
2014. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert kergetik a tolvajokat.
2014. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!