Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tolvajkergetőek miért...

A Tolvajkergetőek miért ajnározzák ennyire a jobboldalon?

Figyelt kérdés

Csak erősíti a kirekesztést, ami a magyar társadalomban uralkodik.

Illetve burkoltan, de uszít az üzenetivel.



2014. jún. 2. 22:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

"Az önbíráskodás sosem vezet jóra."


Dehogy nem. Az amik is milyen szépen kiirtották az indiánokat, most meg kövérre hízva élnek a földjeiken.

2014. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
59%

"Aha, szóval én vagyok a hülye, gyáva és a bűnözők pártját fogó ember, mert szerintem a rendőrségen kellene változtatni és a hasonló feladatok megoldását nekik kellene végeznie, nem pedig önjelölt igazságosztóknak."


Jó, akkor fogd meg magad, menj be a rendőrségre és mondd meg nekik, hogy változzanak meg, mert különben megbédzbódzozod az összes mocskos gyereket az őrsön.

2014. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
Cigány vagy nem cigány, a tolvajt meg kell büntetni, még ha ez nem is tetszik a jogvédőknek.
2014. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%

"Aha, szóval én vagyok a hülye, gyáva és

a bűnözők pártját fogó ember, mert

szerintem a rendőrségen kellene

változtatni és a hasonló felada"


Ne hazudjál!

Azt írtad, h "ha a rossz a rendszer, akkor az nem jogosít fel".

Mi tájékoztattunk, h nem csak ha rossz a rendszer, hanem alapjáraton is fel vagy jogosítva, h tegyél a bűnözés ellen.

Masrészt áruld már el, h téged miért zavar, h mások elkapnak bűnözőket?

Ha jól végzi a dolgát a Rendőrség, ha nem?

2014. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%

" Aha, szóval én vagyok a hülye, gyáva és a bűnözők pártját fogó ember, mert szerintem a rendőrségen kellene változtatni és a hasonló feladatok megoldását nekik kellene végeznie, nem pedig önjelölt igazságosztóknak. "


A rendőrségen nem fogsz tudni változtatni, mert ha kiszórjuk a tisztikar és a felsővezetők döntő százalékát, és 100%-ig feddhetetlen, profi, szakmailag nagyágyú fiatalokat teszünk a helyére, a rendőrségnek akkor se lesz pénze az olyan eszközök alkalmazására, mint a Tolvajkergetők által használt követőrendszerek. Ha mégis lenne pénz, akkor azt ezer más, hasznosabb dologra lehetne elkölteni (pl. új fegyverek, modern tokok, ez így önveszélyes), ráadásul ennyi tolvajlást normálisan kivizsgálni rendkívül emberigényes lenne. A TK-nak könnyű, mivel egyszerre 1-2 üggyel foglalkoznak, nem 100-200-zal mint a kerültei kapitányságok. Szóval ha lenne annyi pénz mint a mesében és az ország fele rendőrből állna, akkor esetleg helyettesíthetné a rendőrség a jogkövető civil kezdeményezésket, de ez itt nem Álomország.

2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
64%

"mert szerintem a rendőrségen kellene változtatni és a hasonló feladatok megoldását nekik kellene végeznie, nem pedig önjelölt igazságosztóknak."


És ki lesz az a ki megreformálja a rendőrséget?

Mert ennyit mi is tudunk, hogy ilyesmi a probléma, de hát amíg a bűnözők "jogai" a fontosabbak addig nincs miről beszélni!

2014. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2014. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
42%

"Ha bűncselekmény történik jogod van az elkövetőt feltartóztatni. "


Feltartóztatni az épp folyamatban lévő bűncselekményt, de ilyet, hogy odamegyek belelövök, felkutatom, tolvajkergetem ez az erőszakszervek reszortja tehát a rendőrségé bár Mo.-n a jogrendszer és a jogalkotás is manapság komolytalan szal oda se nékie..

2014. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

"Aha, szóval én vagyok a hülye, gyáva és a bűnözők pártját fogó ember, mert szerintem a rendőrségen kellene változtatni és a hasonló feladatok megoldását nekik kellene végeznie, nem pedig önjelölt igazságosztóknak. "


Meddig várjunk még arra, hogy a rendőrség és a törvényhozás összekapja magát? Még 10 vagy 15 esetleg 25 évet? Egyébként a rendőrség ilyen akciókba miért nem tud belefogni, mint a tolvajkergetők? Ha valaki azt mondja, hogy "mert sokba kerülne", inkább meg se szólaljon.

2014. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!