Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért nem tett Gyurcsá...

Az MSZP miért nem tett Gyurcsány ellen?

Figyelt kérdés

Illetve most sem tesz.


Az MSZP Gyurcsány színre lépése előtt normális párt volt.Medgyessy Péter alatt sokkal jobb volt ez a párt.

Gyurcsány meg az egészet tönkretette.

Miért nem záratták börtönbe?


Utálom a Fideszt meg a Jobbikot, de abban igazuk van, hogy Gyurcsányt börtönbe kellene zárni és elkobozni a vagyonát, cégeit.

A Kádár rendszerben helyén kezelnék az ilyen embereket.



2014. jún. 3. 09:45
 1/6 Őszödi Ferenc ***** válasza:
65%
A felcsúti maradónáról persze szó sem esik...
2014. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ivilicious ***** válasza:
76%

Gyurcsány volt az egyetlen amúgy, aki nem vette fel a fizetését...ő volt szerintem a legnormálisabb, viszont ő 2ftért eladná az országot.

De én nem politizálok, győzzön a Jobbik :)

2014. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Medgyessy Péter alatt sokkal jobb volt ez a párt."


Mert többet osztogatott gondolom (közalkalmazottak 50%-os béremelése, 13. havi nyugdíj), mindezt hitelből.


Szerintem pont hogy Gyurcsány alatt kezdtek el jobban politizálni, Bajnai meg kifejezetten jó volt.

Medgyessy a mélypont, talán még (a mostani) Orbánnál is rosszabb.

2014. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom megérintettek Szanyi elvtárs mondatai. Persze, könnyű rákenni mindent Gyurcsányra, de már az MSZP is csak ehhez ért.


Amúgy meg a Kádár rendszernek vége és nem kéne a múlton rágódni. Plusz tudtommal diktatúra volt ráadásul gazdaságilag sem működött, úgyhogy nem tudom mit siránkozol.

2014. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már a gyurcsi előtt sem volt igazán "normális" párt, és nem tudom sajnálni őket, mehetnek a levesbe.


Egyébként is mit tudnának tenni még vannak olyanok akik rászavaztak?


Bár rühellem a "baloldalt", de a mostani pártok, emberek helyett újak kellenének már.

2014. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként is mit tudnának tenni még vannak olyanok akik rászavaztak?"


*Javítás: Egyébként is mit tudnának tenni ellene amikor még most is vannak olyanok akik rászavaztak?

2014. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!