Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról hogy az...

Mi a véleményed arról hogy az izraeli megszálló erők 1594 palesztint gyilkoltak le 2009-ben?

Figyelt kérdés

Még mielőtt fintorogni kezdenek sokan hogy Kuruc! Az index ezt soha nem adná le!

[link]


2010. jan. 1. 11:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz? Egy hadsereg áll szemben néhány felkelővel, lázadóval!

Én ezzel az atommal, csak arra céloztam, hogy fordulhat a kocka!


És mi az hogy mind a kettő. Hibás?


Vedd már észre, hogy az ENSZ odaadta a Palesztinok fél karját, és azóta már derékig elnyelték őket a cionisták!


Miért nem telepednek le másfelé? Miért a Palesztin területek kellenek nekik?

Jah, mert valamikor a Palesztinok kiépítették a vízellátást és az infrastruktúrát?

Mondjuk ki bátran, hogy a zsidók köztörvényes bűnözők, rabló gyilkosok!

2010. jan. 1. 15:26
 12/23 anonim ***** válasza:
17%
A drága szegény palesztinok, meg a ma született ártatlan báránykák. Élt kinnt ismerősőm egy ideig Izraelben(Tiberias-ban), és ő mondta, hogy busszal csak az utazik, akinek nagyon muszály, mert félnek, hogy a palesztinok felrobbantják a buszt. Ez a város egy olyan területen van, ami már 47-ben is Izraeli volt, szóval nem arról van szó, hogy a megszállt teületeken folyik az ellenállás. A buszonn nem ártatlan civilek, nők, gyerekek utaznak? Az miért nem bűn, amikor palesztinok ölnek ártatlan civileket? Nekik szabad?
2010. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Világosan és érthetően elítélte az ENSZ bizottsága a zsidókat, és kötelezte őket hogy hagyják abba a telepek építését, vagy tévedek?


Mi volt a válasz! Dehogy hagyom! Akkor most kinek van sara?

2010. jan. 1. 16:30
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúú barátom, te nagyon el vagy tévedve. A palesztinok építették ki az infrastruktúrát? Nem a britek? Még arra is lusták, hogy elhessegessék a szájukról a legyet! De persze nekem kellene "észrevennem" a te torz világképedet. Mind a két oldalon katonák harcolnak, csak az egyik fél egyenruhában (IDF), másik civilben (PLO, szerintem nyilvánvaló, melyik az alávalóbb).
2010. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Fúúú barátom te vagy a fasz@a gyerek!


Fogd már fel hogy ha egy gyufát nem tesznek arrébb a Palesztinok akkor is az övék!


Magán tulajdon , rémlik? Nem lehet csak úgy elvenni mert zsidó vagyok!


A két sereg között létszámban 15-20 a × ó!

Technológiában meg 50 év!


Nagy az egyenlőség!!!


De majd az atom helyreteszi végre az egyensúlyt!

2010. jan. 1. 16:38
 16/23 anonim ***** válasza:
17%
Istenem, most már sírva röhögök a hülyeségeden. Nem is válaszolok már, mert aki vak azt úgyse lehet meggyőzni, hogy kék az ég, ha meg van győződve róla, hogy zöld. Hát ha mellé még hülye is...
2010. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Már ne is haragudj, de a háborúk mikor szóltak az igazságosságról? Képzeld már el, hogy a szovjetek megbeszélik a németekkel, hogy ők is csak ugyanannyi katonát és harckocsit küldenek a frontra, mint a Whermacht, abszurd ugye? És nem értem miért szeretnéd annyira, ha atommal nyomnák le a palesztinok Izraelt? Mire lenne az jó? Izrael egy kis ország, így elég nehéz úgy ledobni egy atombombát, hogy az ne szennyezzen be palesztin területeket is. Én szerintem a palesztinok akármennyire is meg akarják tartani a földjüket, nem vállalják be, hogy azon az áron legyen az övék, hogy lakhatatlanná válik. Te örülnél, ha mondjuk visszakapnánk Kárpátalját, miután egy Csernobili atomkatasztrófa szerű esemény miatt az egész évezredekre lakhatatlanná válik? Nagyon el vagy tájolva, nem sok realitásérzék szorult beléd az biztos.
2010. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 bumbi02 ***** válasza:
17%
atombombát...gondolkodj el azokon amiket irsz... hiroshimánál 250 000en haltak meg... szerinted hogyha ledobnának egy atombombát Izraelre az válogatna hogy zsidó vagy turista? ártatlan vagy gyilkos? különben is, nem itélhetsz el egy egész nemzetet egyes tagjai miatt... hogyha el lehetne itélni akkor nagy szarba lennénk mi magyarok az olyan divatrasszista 16 évesek miatt mint te..
2010. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Az atom nem háborúra való, az stratégiai fegyver, „””” elrettentő””””!


Ha lesz a szerencsétlen Iránnak , egyből lepattannak a zsidók is és az USA is visszafogja majd magát. Aminek már rég ideje lenne!

2010. jan. 1. 17:53
 20/23 bumbi02 ***** válasza:
10%

egy ideig stratégiai fegyver, aztán éles fegyver...


amit te itt kiirtál ez csak egy gyülöletkeltés, semmi több, nem foglalkoznál az egésszel hogyha kambodzsaiak ölték volna meg őket

2010. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!