Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj annyira a liberáliso...

Miért fáj annyira a liberálisoknak a Tolvajkergetők tevékenysége?

Figyelt kérdés

Nem önbíráskodás, mivel a törvény megengedi, hogy elkapd a tolvajt.

Mielőtt elkezdődne az okoskodás a hódmezővásárhelyi esetről, ártatlanság vélelme.

Tudom, hogy ez semmit nem mond a liberálisoknak, mert mint megszoktuk hiányosak az ismereteik, de akkor legalább ne szóljanak bele.

Szal maradjunk a bicikliknél.



2014. jún. 6. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Mert a libernyákok nem a szabadságért küzdenek, hanem a szabadosságért. A mocskos zavarosban pedig jól akarnak halászni.
2014. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Elég sok konzervatív embernek is fáj... A Tolvajkergetők inkább bajkergetők. Nem kellene a rendőrség dolgát végezniük.
2014. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert a liberalisok mindig a tolvajok partjat fogjak a meglopottakkal szemben.
2014. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

ennyi hülyeséget ,.,, sztem egy liberális se örül a bűncselekményeknek, csakhogy

1, ők maguk is bűncselekményeket követnek el a tevékenységükkel

2, az önbíráskodást rosszul értelmezed (az csakis anyagi érdek nyomán merülhet fel, nézz utána ....)

3, nem hatóság, nem hivatalos személy, az ég világon semmi keresnivalójuk a szakszerűtlen bűnüldözés területén

4, helyes, maradjunk a biciklinél, csak szal tényleg tisztázz magadban is legelőször pár alapfogalmat!

2014. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én végignéztem a websorozatot és abszolút tetszik a kezdeményezés, de én is erősnek tartom egyes megnyilvánulásaikat, lehetnének objektívebbek. Ha másért nem is, akkor azért, mert így kisebb támadási felületet kínálnának azoknak, akik nem rajonganak értük.
2014. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tetro ***** válasza:
30%

Szerintem a bicikli csapdákkal semmi gond nincs. Valójában ezt a rendőrség is megtehetné...

Azzal, hogy éjszaka rárontanak emberekre, az már kétséges. Tudod, ahogy írtad, ártatlanság vélelme. Ők meg nem hatóság.

Nekem azzal van a bajom, hogy az egész "jó ügyet" masszív cigányozásra használják. Erre pedig semmi szükség nem lenne.

Meg azzal, hogy szerintem ezeket az ügyeket nem rendezhetik le ők. Állítson csapdát, hívjon rendőrt, álljon őrt, amíg a rendőrök meg nem jönnek. Ne lépjen fel fenyegetően, ne menj be más házába, ne közölje bíráság által el nem ítélt emberek nevét és képét... Ilyen apróságok. Ja, és ne menj be az agresszor haverjaival más telkére, és ott ne lőjön arcon gázpisztollyal se senkit sem. Kb ennyi.

2014. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelembe véve, hogy Tomcat nemzeti liberálisként határozza meg magát, talán nem a liberálisoknak van baja vele. Én inkább az azóta kiszabadult biciklitolvajok között keresgélnék.
2014. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts! Nekem tetszik amit csinálnak pedig liberális gondolataim is vannak.


Viszont a törvényes keretet meg kell teremteni amiben a társadalom megvédi magát. A törvény rájuk is vonatkoznak. Ez nem azt jelenti, hogy betiltani, hanem működésüket szabályozni kell. Mert holnap kiraknak olyan tagot is akit mondjuk a haver éppen ki akar rakni de bűnt nem követett el.

2014. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

"Ne lépjen fel fenyegetően, ne menj be más házába, ne közölje bíráság által el nem ítélt emberek nevét és képét... Ilyen apróságok. Ja, és ne menj be az agresszor haverjaival más telkére, és ott ne lőjön arcon gázpisztollyal se senkit sem. Kb ennyi."


Nem más házába mentek hanem a nő házába aki kiadta nekik bérbe. Az a tag ment más házába akit véd a média. Az agresszor is a tag volt aki erőszakkal foglalta el a nő lakását stb. Mondom ezt úgy hogy LIBERÁLISNAK tartom magam. DE! Nem vagyok hülye és van igazságérzetem. Tehát nem tudok azonosulni a liberális média álláspontjával, hogy egy agresszív bűnözőt védjek azok helyett akik segíteni akartak egy idős nőnek visszamenni a lakásába.

Totál nem értem a liberálisokat ilyenkor. Olyan mintha nem lennének normálisak, már bocsi.

2014. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

" Valójában ezt a rendőrség is megtehetné... "


Valóban megtehetné, de miért nem teszi meg? Nem hinném, hogy ez komolyan megnyomná a költségvetésüket. Ha már agyba-főbe mérik az autósokat és bírságolnak, azt ne mondják, hogy egy ilyen dologra nincs pénz, sem ember.

2014. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!