Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A parlamenti közvetítéseken...

A parlamenti közvetítéseken szoktam látni, mintha Szaniszló Ferenc (Echo TV - Világpanoráma műsorvezető) üldögélne a Jobbik frakcióban - ő az? és vendégként hogy ülhet oda?

Figyelt kérdés

Itt egy kép: [link]


Több parlamenti jobbikos felszólalásnál láttam már...



2014. jún. 7. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Haljak meg ha látom Szaniszlót a képen. Szerintem te az alsó emberre gondolsz, de az Balczó Zoltán lesz.
2014. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi kicsit furán jött elő a kép nem vettem észre h van még... hát szerintem akit bekarikáztál az nem Szaniszló csak hasonlít rá.
2014. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Oda csak képviselők ülhetnek, a vendégek, újságírók a páholyban foglalhatnak helyet.
2014. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem Szaniszló, tudtommal ő egyetlen pártnak sem tagja.
2014. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmmm... akkor csak igen hasonlíthat rá. Meg próbálok utána nézni az előző ciklus ülésrendjében, hogy ki lehet a hapek.
2014. jún. 7. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A képen látható képviselő, akit bekarikáztál, Korondi Miklós.Ő volt sokáig a Jobbik ceglédi elnöke.

De csak a 2010-2014 közötti ciklusban volt képviselő, a jelenlegi Jobbik-frakciónak nem tagja.

2014. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen. Akkor ez a probléma meg is oldódott! :D


# 4-es: Azt nem tudom, hogy mennyire független, szerintem ez a jobbikos plakát magáért beszél: [link]

2014. jún. 7. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy politikailag független.Elég csak ránézni egy Echo Tv-s műsorára, valahol a Jobbik és a Fidesz jobbszéle közötti táborának gondolkodásával szimpatizál.De nem tagja sem a Jobbiknak, sem a Fidesznek.

Egyébként az Echo-n még volt hasonló műsor, amit Pörzse Sándor vezetett ("Pörzsölő" volt a neve, de kreatív), na ő viszont már tagja volt a Jobbiknak és a párt színeiben volt képviselő, illetve most is az, azt hiszem. (Egyébként a 4-es és az 5-ös válaszoló is én vagyok :D ).

2014. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem hasonlít rá.
2014. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jójó, így már értem én kedves 4-es 5-ös, hogyan értetted ezt. Egyébként az hogy lehet, hogy az Echo TV tulaja, Széles Gábor fideszes, és mégis Pörzse is ott műsorvezetősködött... sokan azt mondják, hogy az Echo a Jobbik "szócsöve".


Egyébként nem akarok kötözködni, de az # 5 (12:59) én magam vagyok :D

2014. jún. 7. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!