Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok miért akadnak...

A Jobbikosok miért akadnak ki, ha valaki a párt ellen kritikát mer megfogalmazni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy vettem észre, hogy a fidexesek, szoclibek is kiszoktak.
2014. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanazért, amiért a többi párt (vagy, őszintén, bárminek) az elvakult fanatikusai: mert egyszerűen ők hibátlannak látják, és ebből kifolyólag személyes sértésnek veszik, ha te nem annak látod.


A fanatikus elborultakkal mindenhol így van, akármit nézhetsz, nem is kell politika: dobd be egy apple rajongónak, hogy a pc a király, vagy fordítva, mond egy windows mániásnak, hogy a iOS a király. Ugyanúgy habzó szájjal fog elküldeni mindenfelé.

2014. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Pont ugyanúgy kiakad mindegyik párt "rajongója". Persze azért azt is tegyük hozzá, hogy a "kritika" 90%-ban vagy csak fikázás, vagy totál értelmetlen baromság.
2014. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Minden pártnál ilyenek a nagy és elfogult fanatikusok.


Ha kritizálom a Fideszt, akkor kommunista, hazaellenes vagyok.

Ha az MSZP-t bírálom, akkor narancsos birka vagy náci vagyok a szemükben.

2014. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szoktam.
2014. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írj egy kérdést a kutya kategóriába, én mindig ott röhögök... Ha valaki kutyát akar örökbefogadni azt hozzák ki, hogy ne akarjon kutyát, akár kiről is legyen szó...


Ez ugyan az... Számukra nincs jobb gazda, mint saját maguk persze az nem rossz dolog, ha a kutya be van zárva a lakásba... Persze valszeg az a természetes közege... Na mind1, ez van a politikába is, ha volt szavazni akkor az a legjobb számára akire szavazzot, mert elvakult és nem lát más alternatívát,

Vegyük pl gyurcsány fegyencet... Elkurtuk... Elmúlt 4évben nem csináltunk semmit... Mégis van jó pár száz ezer bírkája...

Minden párthoz tudnék példát hozni, de nem fogok... Fegyencet azért hoztam példaként mert nála már csak a libatolvajt utállom jobban...

2014. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dick Esmen ***** válasza:
Mert fanatikusan hisznek a pártban de ez nem egyedi.
2014. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Én egyáltalán nem akadok ki, de az már kicsit uncsi hogy náci,fasiszta, antiszemita, ki akar lépni az Euból stb :D


Érdekes Jobbikos vagyok és vannak cigány haverjaim, na ilyenkor mi van?

2014. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én jobbikos vagyok, és nem akadok ki. Egyszerűen elfogadom, hogy nem csak egy fajta nézet van a világon. Valaki így képzeli el az utat a változás felé, valaki úgy, ez egyéntől függ. De természetes, hogy minden párt a saját maga útján szeretné fejlődésre bírni az országot.
2014. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Jobbiknak is vannak hibái, hülyeségei, vannak primitív egyének a követői között.


De akik fasiszta, náci vagy rasszista pártnak tartják, azoknak az értelmi szintje egy papucsállatkáét messze nem üti meg.

2014. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!