Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még most is kételkedsz, hogy...

Még most is kételkedsz, hogy manipulál minket az Iluminati /háttérhatalom? Mennyire gondolkodol el ezen vagy csak tudomásul veszed és átsiklasz ezen?

Figyelt kérdés

A médián keresztűl iszonyatosan sok információ zúdul elénk nap mint nap és kormányokat egyesítő hatalmi vezető ELIT, akiket sokan Illuminátusok vagy Bilderbergek néven ismernek ezt is kihasználják. A rengeteg információban a képek közé csampésznek olyan tudatalatt ható üzeneteket, melyeket az agyad feldolgoz ugyanúgy, mint azokat melyekkel tisztában vagy csupán tudatosan nem veszel róluk tudomást. Ezen üzenetek mind erkölcsileg züllesztő, társadalmilag romboló és hosszútávon roppant káros hatással vagy különösen a serdülő, még értéklendileg fejlődésben levő gyerekekre, de a felnőttekre is komoly negatív személyiségváltozást eredményez.


Nézzétek meg ezt a kisfilmet magyar felírattal, mely összefoglalja miképpen hatnak ezek az üzenetek úgy, hogy miközben egy kedves mesefilmet nézel valójában az erkölcstelenségre, k*rválkodásra nevelnek ! http://www.youtube.com/watch?v=k5bGRbCiU4c


*


Most nézzünk néhány hollywoodi példát : Ez az oroszlánkirályból való [link] az égen az olvasható ki SEX. [link]

Mickey átöleli Minneyt, akinek a teste mit formál ? [link]

péniszt és mindez gyermekeknek készült mese !


Szintén egy Walt Disney sikeres mesefilm a mozikból [link] ugyanaz.


A kis hableány borítója a Disneytől amin [link] egy pénisz található Oroszlánkirály háttérben egy alulöltözött női test [link]


Ha kíváncsiak vagyunk, milyen filozófiai gyökerek állnak ezek mögött, máris láthatjuk hogy a Walt Disney logója valójában mit rejt [link]


*


Rengeteg más tiniknek szóló alkotásban ugyanez a rejtett üzenet található meg. A Harry Potter tele van a SEX sugalmazására utaló képekkel [link] vagy [link] De a fiúk egymás gatyájában nyúlkálás mint homoszexuális sugalmazás is megjelenik, hogy ne a normális családalapító irányba serdűljön a gyerek [link]


A reklámplakátokon is detto, ez az üzenet jelenik meg. Nézd meg ezeken a plakátokon mit csinál mindegyik szereplő [link] * [link] * [link] * [link]


Gyakorlatilag ezek már a média minden szegmensében megjelentek. Ennyi nyílvánvaló kép, üzenet nem lehet véletlen és mind ugyanazt üzenik. Ismert, ha a tini a serdülőkor előtt él intenzív nemi életet, képtelen lesz normális családot alapítani, ezt pszichológusok állapították meg ! Borzalmas mennyire elkorcsosítják az emberek életét a családot, mint megnagyobb összetartó erőt és a háttérben ugyanazok állnak


[link]


Az ősrobbanás hamis elméletét is azért propagálják, hogy elvegyék a kézenfekvő magyarázatot arra, hogy mi áll az anyag felett, miért élünk : egy szellemi, tudatközpontú létezés és egyben a kvantumfizikai kutatások egyetlen tovább nem osztható igazsága és végkövetkeztetése a TUDAT megjelenésétől, akarják elvonni a figyelmet, hogy agyatlan szerencsétlen rabszolgák legyünk. Félelmetes mekkora sikert értek el eddig. Nem igaz ?



2014. jún. 10. 21:11
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/249 anonim ***** válasza:
44%
A 83as válaszoló teljesen hibbant
2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/249 anonim ***** válasza:
48%
Tévedtem. Akit idézett, az hibbant.
2016. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/249 anonim ***** válasza:
75%

Tudod mit, kérdező? A te kedvedért még egyszer:



Elmegy a p*na-kényszeres faszi az orvoshoz. A doki elétesz egy lapot, rajta egy háromszöggel: - Mit lát? - P*nát. Doki elétesz egy lapot, rajta egy körrel: - Mit lát? - P*nát. Doki elétesz egy lapot, rajta egy négyzettel: -Mit lát? - P*nát. - Maga mindenben csak a p*nát látja? - Maga kérdi, amikor mindenhova csak p*nát rajzol?


Beszélgess el te is erről a kis komplexusodról egy szakemberrel. Vagy keress egy nőt magadnak. (Bár valószínűleg sokba fog kerülne, mert hogy ingyen nem jutsz majd hozzá, az biztos. Nem lesz ugyanis olyan épelméjű nő, aki veled szóba áll, de szerencsére a fizetős szolgáltatók kevésbé válogatósak. Talán összejöhet. Ne add fel!)

2016. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/249 A kérdező kommentje:

# 93 te kevered a szezont a fazonnal !


Olvasd el egyszer legalább a kérdést.

2016. szept. 18. 16:53
 95/249 anonim ***** válasza:
16%
A háttérhatalom érdekeit jobban szolgálja az ami pl Japánban már eléggé súlyos méreteket öltött, hogy a fiatalok elfordulnak a párkapcsolatoktól, a szextől. A háttérhatalom minden áron a túlnépesedés megállítását erőlteti, a nagy pusztítás amit vizionálnak, ami által lecsökken az emberiség száma. A szexet, aminek a nem kívánt szaporulat egyenes következménye, ugyan miért népszerűsítenék.
2016. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/249 anonim ***** válasza:
30%

hogy mi?

mi történik Japánban? erről lemaradtam? van vmi állami propaganda a szex ellen?

2016. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/249 anonim ***** válasza:
6%
Igen
2016. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/249 anonim ***** válasza:
79%

Két sort olvastam el tőled, a többit felesleges lett volna. A Fidesz nem nevezhető háttérhatalomnak, de tény, hogy manipulálnak, már aki hagyja magát.

Persze ilyenkor mindig jól jön egy külső ellenségkép, ezért kitalálnak mindenféle szabadságharcot, vagy más izéket.


Persze ez nem csak magyar találmány, de sikeresen átvettük a tömeghisztit, amit ők is meglovagolnak.

2016. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/249 anonim ***** válasza:
89%

Bakker, csak át futottam, de bár néztem volna inkább Mikiegeret, mert annak több értelme lett volna! :D


Abban mi a pláne, hogy

1. A háttérhatalom uralkodni akar az embereken.

2. A háttérhatalom tudatosan csökkenti a szaporodást.

3. A háttérhatalom kevesebb ember felett uralkodhat.

4. A háttérhatalom a saját hatalmát csökkenti.


De az sem világos nekem, hogy ha a háttérhatalom birtokolja a teljes filmpiacot, hogy lehet, hogy egy rakás háttérhatalmas filmet készítenek, ahonnan a hozzád hasonlók veszik a hisztériájukhoz a szellemi muníciót. Hadd ne soroljak, filmcímeket!

2016. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/249 anonim ***** válasza:
33%

én nekem fiatal koromban 12-13 évesen olyan gondolataim is voltak néha, hogy mivel nem volt egy csaj sem akivel tudtam volna "tolni egy kört" arra gondoltam, utcán odamegyek egy lányhoz aki bejön, letolom a ruháját, és berakom neki..


gondolj bele? Elég durva így vissza gondolva, nem tudom, hogy ezek a gondolatok a 12-13 éveseknél mennyire gyakori de, hogy nem természetesek abban eléggé erősen van valami, bár 12-13 éves kor az szerintem éppen a serdülőkornak mondható, nem?

2016. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!