Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még most is kételkedsz, hogy...

Még most is kételkedsz, hogy manipulál minket az Iluminati /háttérhatalom? Mennyire gondolkodol el ezen vagy csak tudomásul veszed és átsiklasz ezen?

Figyelt kérdés

A médián keresztűl iszonyatosan sok információ zúdul elénk nap mint nap és kormányokat egyesítő hatalmi vezető ELIT, akiket sokan Illuminátusok vagy Bilderbergek néven ismernek ezt is kihasználják. A rengeteg információban a képek közé csampésznek olyan tudatalatt ható üzeneteket, melyeket az agyad feldolgoz ugyanúgy, mint azokat melyekkel tisztában vagy csupán tudatosan nem veszel róluk tudomást. Ezen üzenetek mind erkölcsileg züllesztő, társadalmilag romboló és hosszútávon roppant káros hatással vagy különösen a serdülő, még értéklendileg fejlődésben levő gyerekekre, de a felnőttekre is komoly negatív személyiségváltozást eredményez.


Nézzétek meg ezt a kisfilmet magyar felírattal, mely összefoglalja miképpen hatnak ezek az üzenetek úgy, hogy miközben egy kedves mesefilmet nézel valójában az erkölcstelenségre, k*rválkodásra nevelnek ! http://www.youtube.com/watch?v=k5bGRbCiU4c


*


Most nézzünk néhány hollywoodi példát : Ez az oroszlánkirályból való [link] az égen az olvasható ki SEX. [link]

Mickey átöleli Minneyt, akinek a teste mit formál ? [link]

péniszt és mindez gyermekeknek készült mese !


Szintén egy Walt Disney sikeres mesefilm a mozikból [link] ugyanaz.


A kis hableány borítója a Disneytől amin [link] egy pénisz található Oroszlánkirály háttérben egy alulöltözött női test [link]


Ha kíváncsiak vagyunk, milyen filozófiai gyökerek állnak ezek mögött, máris láthatjuk hogy a Walt Disney logója valójában mit rejt [link]


*


Rengeteg más tiniknek szóló alkotásban ugyanez a rejtett üzenet található meg. A Harry Potter tele van a SEX sugalmazására utaló képekkel [link] vagy [link] De a fiúk egymás gatyájában nyúlkálás mint homoszexuális sugalmazás is megjelenik, hogy ne a normális családalapító irányba serdűljön a gyerek [link]


A reklámplakátokon is detto, ez az üzenet jelenik meg. Nézd meg ezeken a plakátokon mit csinál mindegyik szereplő [link] * [link] * [link] * [link]


Gyakorlatilag ezek már a média minden szegmensében megjelentek. Ennyi nyílvánvaló kép, üzenet nem lehet véletlen és mind ugyanazt üzenik. Ismert, ha a tini a serdülőkor előtt él intenzív nemi életet, képtelen lesz normális családot alapítani, ezt pszichológusok állapították meg ! Borzalmas mennyire elkorcsosítják az emberek életét a családot, mint megnagyobb összetartó erőt és a háttérben ugyanazok állnak


[link]


Az ősrobbanás hamis elméletét is azért propagálják, hogy elvegyék a kézenfekvő magyarázatot arra, hogy mi áll az anyag felett, miért élünk : egy szellemi, tudatközpontú létezés és egyben a kvantumfizikai kutatások egyetlen tovább nem osztható igazsága és végkövetkeztetése a TUDAT megjelenésétől, akarják elvonni a figyelmet, hogy agyatlan szerencsétlen rabszolgák legyünk. Félelmetes mekkora sikert értek el eddig. Nem igaz ?



2014. jún. 10. 21:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/249 anonim ***** válasza:
84%
ökörség, ez ténykérdés, az meg érdekelne h a szex önmagában ugyan miért hatna a családalapítás ellen ??????? és hát igen, érdemes volna azon gondolkodni h magadnak keress nőt/férfit, mert rossz vége lesz így ennek ...
2015. szept. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/249 anonim ***** válasza:
20%

Én lovakat szoktam kúrni.

Nem rossz, nem rossz...

2015. okt. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/249 anonim ***** válasza:
97%
2015. okt. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/249 anonim ***** válasza:
0%

ez mst megint mi? még senki nem tudott ide egyetlen értelmes hsz-t se írni :(


először is: mi a gond azzal, hogy egyáltalán ezek a jelenségek léteznek?

2015. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/249 anonim ***** válasza:
90%
64-es: egy csomó értelmes válasz van a kérdésnél nem tudom miről beszélsz... másodszor: ezt én sem értem, ha léteznek is ezek a jelenségek szinte még egy hétköznapi ember (ink. gyerek) sem vette észre a mesékben ezeket a dolgokat, úgy hogy nem tudom h az illuminati félőknek mit sír a szájuk... a másik meg: ahhoz, hogy egy háttérhatalom manipuláljon minket ahhoz először kéne léteznie is, nem csak egy ostoba fikció kéne legyen!
2015. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/249 anonim ***** válasza:
28%
várj csak, úgy értem, mi a gond azzal, ha észre is vette? természetes jelenségekről beszélünk, tehát miért kellene ekkora ügyet csinálni belőle, és miért kell ehhez mindenféle háttérhatalom?
2015. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/249 anonim ***** válasza:
4%
Nem erről beszéltem előbb? :D
2015. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/249 A kérdező kommentje:

Már régen olvastam vissza, ezért most reagálnék.


Először is, az az oroszlánkirályos SEX felirat, az nem sfx akar lenni, hanem SEX. Hát nézd meg ! [link] ott az E betű tisztán kivehető. [link] Semmi értelme sem lett volna sfx-et írni, mert az nem jelet semmit az átlagember számára, nem úgy mint a SEX. Nem lehet potenciális megrendelője egy nagyvállalatoknak szánt termékekkel kereskedő cégnek közember. Ez bizony a SEX szó, amely a szexre csábít.


Azoktól kérdezem, akik erre válaszoltak, hogy a másik több száz SEX utalást miért nem tudják megmagyarázni ?


"és az még nem jutott eszetekbe, hogy a díszlettervezők, háttérgrafikusok szívatnak titeket??? :DDD"


Ezt is leartam, most ismét válaszolok rá. Minden hollíwoody szenny filmben, minden moziban,minden illuminátusokhoz köthető dolgoban ez bukkan fel. És ami a legirónikusabb : a tudatalatti üzenetek az illuminati üzenetekkel a SEX-el együtt keverednek, jelezve a forrás ugyanaz a háttérhatalom

2016. jan. 24. 14:59
 69/249 anonim ***** válasza:
89%
14:59: kérdező, te még mindig szabadon vagy? Nem nyilvánított a pszichiátered ön- és közveszélyesnek?
2016. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/249 anonim ***** válasza:
86%
figyelj én mindent elhiszek csak azt mondd már el h miért baj ez neked? hát ha szex akkor szex, na és? talán az is gond most már?
2016. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!