Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még most is kételkedsz, hogy...

Még most is kételkedsz, hogy manipulál minket az Iluminati /háttérhatalom? Mennyire gondolkodol el ezen vagy csak tudomásul veszed és átsiklasz ezen?

Figyelt kérdés

A médián keresztűl iszonyatosan sok információ zúdul elénk nap mint nap és kormányokat egyesítő hatalmi vezető ELIT, akiket sokan Illuminátusok vagy Bilderbergek néven ismernek ezt is kihasználják. A rengeteg információban a képek közé csampésznek olyan tudatalatt ható üzeneteket, melyeket az agyad feldolgoz ugyanúgy, mint azokat melyekkel tisztában vagy csupán tudatosan nem veszel róluk tudomást. Ezen üzenetek mind erkölcsileg züllesztő, társadalmilag romboló és hosszútávon roppant káros hatással vagy különösen a serdülő, még értéklendileg fejlődésben levő gyerekekre, de a felnőttekre is komoly negatív személyiségváltozást eredményez.


Nézzétek meg ezt a kisfilmet magyar felírattal, mely összefoglalja miképpen hatnak ezek az üzenetek úgy, hogy miközben egy kedves mesefilmet nézel valójában az erkölcstelenségre, k*rválkodásra nevelnek ! http://www.youtube.com/watch?v=k5bGRbCiU4c


*


Most nézzünk néhány hollywoodi példát : Ez az oroszlánkirályból való [link] az égen az olvasható ki SEX. [link]

Mickey átöleli Minneyt, akinek a teste mit formál ? [link]

péniszt és mindez gyermekeknek készült mese !


Szintén egy Walt Disney sikeres mesefilm a mozikból [link] ugyanaz.


A kis hableány borítója a Disneytől amin [link] egy pénisz található Oroszlánkirály háttérben egy alulöltözött női test [link]


Ha kíváncsiak vagyunk, milyen filozófiai gyökerek állnak ezek mögött, máris láthatjuk hogy a Walt Disney logója valójában mit rejt [link]


*


Rengeteg más tiniknek szóló alkotásban ugyanez a rejtett üzenet található meg. A Harry Potter tele van a SEX sugalmazására utaló képekkel [link] vagy [link] De a fiúk egymás gatyájában nyúlkálás mint homoszexuális sugalmazás is megjelenik, hogy ne a normális családalapító irányba serdűljön a gyerek [link]


A reklámplakátokon is detto, ez az üzenet jelenik meg. Nézd meg ezeken a plakátokon mit csinál mindegyik szereplő [link] * [link] * [link] * [link]


Gyakorlatilag ezek már a média minden szegmensében megjelentek. Ennyi nyílvánvaló kép, üzenet nem lehet véletlen és mind ugyanazt üzenik. Ismert, ha a tini a serdülőkor előtt él intenzív nemi életet, képtelen lesz normális családot alapítani, ezt pszichológusok állapították meg ! Borzalmas mennyire elkorcsosítják az emberek életét a családot, mint megnagyobb összetartó erőt és a háttérben ugyanazok állnak


[link]


Az ősrobbanás hamis elméletét is azért propagálják, hogy elvegyék a kézenfekvő magyarázatot arra, hogy mi áll az anyag felett, miért élünk : egy szellemi, tudatközpontú létezés és egyben a kvantumfizikai kutatások egyetlen tovább nem osztható igazsága és végkövetkeztetése a TUDAT megjelenésétől, akarják elvonni a figyelmet, hogy agyatlan szerencsétlen rabszolgák legyünk. Félelmetes mekkora sikert értek el eddig. Nem igaz ?



2014. jún. 10. 21:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/249 anonim ***** válasza:
22%

Mégis véletlen lenne az, hogy mindenben a SEX vonatkozásai és az illuminati a sátánista szinbolikával keverődik ?


[link]


Ki találta ki, hogy a kisgyerek ilyen pozícióban fényképezkedhessen Dagobert bácsival ????? [link]


Az összes kép teljesen valós, ha nem hiszed nézd meg a Walt Disney videokazetták borítóját. véletlen lenne ez is ? [link]


Meg ezek ? [link]


Már a hírújságok is leközőlték [link]


Véletlen lenne ? [link]


A Walt Disney és rengeteg cég sátánista. Kézenfekvő, hisz a világ hatalami elitje összefogott, hogy a hatalmukat megtartsák és az embereket kontolálják. Sokan vagyunk, így le kell csökkenteni a számunk. Az ELIT pedig sátánista, így az általuk kinevezett emberek és azok által kinevezett marketing igazgató is abból a körből jön ki. Ez megdöbbentő lenne?

2015. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/249 anonim ***** válasza:
87%

hát fiam, te tökéletesen leképezted a túlbuzgó, agymosott, hiperkonzervatív, konteós, ezosarj tömeghülyét :D


a különböző stúdiók által gyártott, egy betűt tartalmazó plakátok egymás mellett kiadják, hogy sex. a MOZIBAN :D azt értsd, hogy abban a bizonyos moziban, aki a plakátokat felrakta, vicces kedvében volt, és elhatározta, hogy befosatja a te sötét fajtádat.

igen, sötét vagy, még a szimbolikát is szinbolikának, a leközöltéket leközőltéknek írod. magyarul sem tudsz te, szerencsétlen.


ezt a cikket néztem át tüzetesebben:

[link]


az oroszlánkirályos sex felirat egy konteo, a felirat ott sfx. a da vinci-kód c. konteoponyva által híresült el, hogy az sex. nem az.


a roger nyuszis villantás ki lett azóta cenzúrázva (bár vitatják, hogy ez villantás-e, hiszen egy nőnek vannak combjai), nyugodjál meg. ha a világra ellesz egy kisfiút, annak nem kell majd soha életében puncit látnia, efelől biztosítalak :)

vajon a sátánista cég miért tette ezt meg? nem az a cél, hogy ott maradjon?


a három kismalacos kép a legszánalmasabb belemagyarázás. egy nagyszerű poén (a kismalacok apja egy kolbász) meg nem értése. persze, a kolbász, mint fallikus szimbólum :D mondom, pereljétek azokat a rajzfilmeket is, amikben asztal van, mert azon is lehet kú rni.


a fütyiforma minnie szerintem egy merchandising termék borítója. ezek ugye franchise rendszerben működnek, úgyhogy ez simán lehet egy béna termékgrafikus vagy egy troll műve is.

ugyanígy a donald kacsa hasán (!!!) lovagló kislány is, dettó ugyanaz. szerintem nektek piszkos a fantáziátok, hogy egy amúgy nemiszervvel nem rendelkező (hiszen nem hord gatyát, látjuk, hogy nincs farka) rajzfilmfugra hasán hintázó kislányt is úgy nézitek, mintha éppen meglovagolná a kacsát. szerintem megkísértett a sátán, sürgősen mondj el 700 miatyánkot!!!


a rescuers is egy népszerű legenda, azt is visszahívták. tudniillik ezeken a rajzfilmeken nem egy, hanem kb. 500 ember dolgozik, az egyik közülük nem volt kifizetve, bosszúból berakott egy cicis nénit a háttérbe. mikor ez kiderült, a srác röpült, a képet pedig kijavították.


a kis hableány vhs-borító grafikai hiba, de a népharag okán kijavították, ezeket a borítókat pedig azóta visszahívták.


a tangledes sex felirat egy baromság, bele tudnék egy puncit is rajzolni, és utána vagy olyan hülye, hogy elhiszed, hogy az ott is volt :DD


ha konteos selejtek vagytok, akkor legalább lenne annyi műveltségetek, hogy a klasszikus disney-filmeket nyálazgatjátok, mint a hófehérke, a hamupipőke, a pinokkió meg a többi. akkor még élt az a walt disney, aki mint már mondtam, szabadkőműves antiszemita figura volt, okkultista hiedelemvilággal.


na awe satan 666, csak azért, hogy fossál. :DD marha.

2015. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/249 anonim ***** válasza:
89%

jajj, nem is, bocsi, tévedtem :DDD

neked van igazad, itt vannak a bizonyítékok:


[link]


ez sem véletlen! az NBA ugyanis sátánista szervezet!

[link]


a delfinekről köztudott, hogy a nemzetközű szabadkőművességet szolgálják. íme egy bizonyítok a sok közül:

[link]


ez a kép pedig végérvényesen bebizonyítja, hogy az egész világ egy illuminátus hazugság:

[link]


és valóban, a rajzfilmek is tele vannak szubtextussal:

[link]


:DD


na, mentem rettegni.


már csak azt nem értem, hogy az illuminátusok hogy engedik, hogy az interneten terjedjen ez a sok-sok leleplező videó??? na mindegy, nem kell ilyeneken gondolkodni, HISZEN RABSZOLGÁK VAGYUNK!!!!4444!!!44444NÉGYnégy


update: úristen, használtam a shift+a kombinációt, és kidobta az illuminátusok ősi jelét!!! ezek szerint magam is fertőzött vagyok!


A

2015. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/249 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog,hogy ennyi szexet belemagyarázni ezekbe a rajzfilmekbe,már-már beteges,de jó,legyen.Végülis csak fantázia kell hozzá,még ha "piszkos" is.Na de a lényeg: hogyan lesz ebből népesség csökkenés(ami egyébként világviszonylatban,talán nem is ártana)?Hiszen az emberi faj,szaporodik,"mint állat".Hol is tartunk,6,5 milliárd? Nem igazán működik a nagy terv.Vagy csak Európában ez a cél?Máshol hadd szaporodjanak?Úgy meg mi értelme az egésznek?
2015. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/249 anonim ***** válasza:
89%

nem bírtam, visszaolvastam, hogy röhöghessek még :D

sikerült!


találtam egy ilyet:

"Azét serkentik szex űzéséra a lakosságot, mert pszichológiai tanulmányok támasztják alá, hogy aki az érés kb 18-20 éves kora előtt létesít szexuális kapcsolatot, az alkalmatlan lesz szülőnek és ez a társadalom legontosabb összetartó sejtjét a családot bomlasztja szét."


ááááááá, ilyet szól a gyökér: szex űzéséra :DDD

a másik meg: persze, 18-20 év. az elmúlt évszázadokban nem is szexelt senki 18 év alatt, nem is mentek férjhez a lányok 13 éves korukban, nem is hálták el. pheeeersze :DDD


aztán meg az milyen már, hogy az összes konteos retardált féreg gyanúsan hasonló helyesírással írogat, egyik sem tud alapvető magyar szavakat helyesen leírni. fura, fura :D

szerintem mi itt most egy OPNI-ból kiebrudalt skizofréniás sz arházi őrült játékához asszisztálunk. nos, nekem tetszik, vicces :)

2015. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/249 anonim ***** válasza:
14%
de amúgy miért kell bárkit szexre "kényszeríteni" ??
2015. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/249 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező azt írod: " ha a tini a serdülőkor előtt él intenzív nemi él"

Hogy lehet intenzív nemi életet élni serdülőkor előtt? Főleg mivel?

2015. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/249 anonim ***** válasza:
3%

"Hogy lehet intenzív nemi életet élni serdülőkor előtt? Főleg mivel?"


Biztos félreértette a mondást, miszerint "Kis ember nagy bottal jár!" :-)

2015. szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/249 anonim ***** válasza:
90%

Édes istenem, ennyi paranoiás idiótát, komolyan...


Kérdező, tessék nézegesd a képeket:


[link] egy olyan képet keress, amelyikbe az oroszlán arcába nem veszel ki egy női testhez való hasonlóságot


Minnie egér előnézete oldalra fordítva ugyanúgy egy péniszt alkotna [link]


Az oroszlán királynál valóban SFX felirat található


A Disney Logojában kb 8 féle képen lehet 6-ost találni:

[link]

[link]

[link]

[link]


És amúgy is, hány éve volt utoljára nővel az olyan, aki ráér ilyeneket keresni? A többi részletbe bele sem megyek, az előttem lévőek tökéletesen elmagyaráztak mindent, csak a paranoiás hülyék tudják elhinni ezt a baromságot...

2015. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/249 anonim ***** válasza:
13%

"egy szellemi, tudatközpontú létezés"


Hát ezt az elméletet te a puszta léteddel cáfolod.

2015. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!