Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kiáll a londoni...

A Jobbik kiáll a londoni magyarok autonómiájáért is?

Figyelt kérdés
Ha már a székelyért kiállnak pedig ott csak 10-15 ezer magyar él akkor gondolom a londoni magyarokért is kiállnak hiszen ők majd fél millióan vannak.

2014. jún. 29. 09:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De mondjuk abba is gondolj bele ha még 500.000 magyar is lakik ott, lusta vagyok most ennek utána járni,de kétlem, de akkor is az a Londoni körzet lakosságának 10% nincs, míg székelyföldön a Magyarok 80%-ot tesznek ki.
2014. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 Hagyjuk már ezt a libsi magyargyűlölő szöveget. Kisebb helyen többen élnek koncentráltan mint bárhol máshol. Székelyföldön alig van magyar, vajdaságban szintén felvidéken szintén. Londonban van a legnagyobb magyar kisebbség.
2014. jún. 30. 10:13
 23/26 anonim ***** válasza:

Istenem, több magyar van Székelyföldön mint Londonban... De már 1001 en leírták mekkora bunkó fogyatékos hülye vagy, nincs kivel beszélni, kit a ló... érdekel a koncentráció? Ha aazt kell eldönteni hogy egy terület kié, akkor általában a TÖBBSÉGÉ, vagy a vagyon, esetleg az erő dönt, melyik van ezek közül LONDONBAN.


De aki hülye az hülye is marad, bebizonyítottad

2014. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, előbb nézz utána a dolgoknak mielőtt hülyeségeket beszélsz.


[link]


580 ezer magyar dolgozik külföldön, ebből 300 ezer Nagy Britanniában , azok közül sem mind Londonban.

2014. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Beteg egy ország az ahol ilyenek élnek mint te kérdező. Rákos sejtek vagytok az ország testében.


https://www.youtube.com/watch?v=J3buIjVTq_M

2014. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te tényleg nagyon süket vagy, MOND MEG MÁR MILYEN BA(((OTT SEGÉLYT KAPUNK MERT ÉN SEMMIT NEM KAPTAM AZ IS BIZTOS, ÉS A KU.VA FEJEDNEK LEíRTAM HOGY EBBŐL HASZNA VAN AZ ORSZÁGNAK, NEKÜNK NEM ROMÁNIA A HAZÁNK HANEM SZÉKELYFÖLD, ÉS NEM TUDOM HOGY GONDOLOD EZT, HA PÁR SZERENCSÉTLEN FRANCIA ÚGY DÖNTENE ISMÉT HOGY 2/3-OLJÁK MEG MAGYARORSZÁGOT AKKOR AKI NEM KÖLTÖZIK BE PESTRE AZ HAZAÁRULÓ VAGY MI???
2014. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!