Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem szánalmas,...

Szerintetek nem szánalmas, hogy külföldi állampolgárok ide Budapestre jönnek a magyar melegfelvonulásra tüntetni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szánalmas. Otthon nem mer tüntetni,mert sokkal szigúbbak az erre vonatkozó törvények pl egy nyugat európai országban. Erre kitalálja,hogy idejön,és itt tüntet,ha nem tetszik neki,hogy felvonulnak a melegek.

Most erre mit lehet mondani?..

A kérdés nem provokáció.


2014. júl. 5. 23:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy ezért jöttek ide. Lehet, hogy turisták és zavarta őket, hogy emiatt nem tudják megnézni az előírt látványosságokat. :)
2014. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%

Kérdem én!


Milyen világ az ahol azonos neműek egymással fajtalankodnak?

Hát ilyen példát akartok mutatni gyermekeiteknek?

Komolyan a felvonulók meg az ellentüntetők állampolgársága szúrja a szemetek és nem a fajtalankodás ténye?

2014. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
4%

Vannak még országok ahol tudják kezelni a melegeket:


"Hugh-t lefektették, és tagjait rákötözték egy vízszintesen elhelyezett Szent András keresztre. A pribék egy köszörűkövön lassan fente a henteskéshez hasonló, hosszú pengét, amelynek élét a hüvelykujja körmén próbálta ki. A tömeg visszafojtott lélegzettel várakozott. Aztán az egyik hóhérsegéd egy fogóval megragadta az elítélt hímvesszőjét. A hisztéria hulláma csapott át a sokaságon: a dobogó lábak robaja megremegtette az emelvényeket. De a lárma ellenére is hallhatták Hugh sikoltását, egyetlen metsző sikolyt, és láthatták a fellövellő vérsugarat. Ugyanezt a műveletet ismételték meg a két herével, de az eszméletlen Hugh teste ekkor már érzéketlen volt. A gyászos maradványokat egy izzó parázzsal telt kemencébe vetették, amelyet az egyik hóhérsegéd legyezgetett. Az égett hús szörnyű bűze terjengett a téren."

2014. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Aha. Tehát ha valami középkori az rossz, ami minél újabb, annál jobb? Mégis, mire számíthat majd az unokám? Kötelező házi feladat lesz tornaórán a seggbekúrás?
2014. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
38%
Valahol ki kell élniük a frusztrációikat. Gondolj bele, milyen rossz lehet nekik, és örülj, hogy te nem vagy ilyen.
2014. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szánalmas, ha egy külföldi itt tüntet a melegek ellenében? Ez csak annyit mond el, hogy a demokratikus és toleráns nyugaton csak az ellen emelheted fel a szavad, amire az állam engedélyezi, különben mész a hűvösre. A melegek közt is vannak külföldiek, ezért ilyen alapon nekik is odaszólhatnál, hogy nem-e szánalmas, hogy ide jönnek kamionozni? Ezt miért nem szúrtad oda kérdező? Mert nyíltan kettősmércét alkalmazol?
2014. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért zavar? Eljön megszáll egy hotelben, éttermekben eszik, bejárja Pestet. Nem kell ennél jobb túrista.
2014. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%
Az őrjöngő ellentüntetők valószínűleg rohadtul unatkoznának, ha egy évben legalább egyszer ne lehetne őrjöngeni a buzeránsok ellen. 100 feletti IQ-val rendelkező ember, leszarja az ilyen rendezvényeket, olyan szempontból, hogy nem megy ki tombolni. Engem nem érdekel a felvonulásuk, nem mentem ki rá, de láttam őket messziről, és nem éreztem azt, hogy de agyonverném őket. Mint ahogy a krisnás, gárdista, békemenetes barmokat sem szoktam gyűlölni. De az ilyen IQ fightereknek mindig kell valaki akit utálhatnak. Mi értelme lenne pl. egy skinhead életének, ha nem utálhatna valakit?
2014. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Úgy a jó ha jönnek. A b*zinak is annyit ér a pénze, mint egy heteronak. Biztos vettek kis színes pohárkába, alkohol mentes sört, meg színes luftballont meg sok mást. Egy kis pénzt elköltöttek Magyarországon borzasztó...
2014. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Gyémántlány ***** válasza:
Nem csupán a külföldi, de a belföldi állampolgárok is szánalmasak, akik tüntetni mennek mások elfogadása ellen. Innentől kezdve nincs okunk nemzetiség alapján megkülönböztetni a szánalmasságukat.
2014. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!