Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova meneküljek? Ti nem...

Hova meneküljek? Ti nem gondolkodtok azvország elhagyásán?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, ami ebben az országban folyik, már a költözést tervezem. Szerintetek hova menjek? Dánia, Finnország, Norvégia, vagy Hollandia.


Jövőre fejezem be az egyetemet (mérnök informatika) és addig meg szeretnék tanulni egy nyelvet, azt ahova mennék. Ti mit javasoltok?


Ha tervezitek, hogy elmentek, miért? Hová?


2014. júl. 9. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért nem üldöznek, hogy menekülésnek kelljen nevezni.


A felsoroltak közül Finnország.Finnország az egyik legnormálisabb értékrendű ország az EU-ban és az egyik legbiztonságosabb.

2014. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne menekülj! Akkor gyere külföldre, ha valóban akarsz jönni, ne kényszer legyen, mert akkor nem lesz jó!
2014. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Én Londonba mennék vagy Tokióba mennék, szerintem ezeken a helyeken lehet a legtöbbet keresni informatikusként.

Én most Szeptemberben kezdek a BME-n Mérnök Infón és én majd ha lesz gyakorlatom akkor megcélozom Londont majd Tokiót...

Meg lehet kérdeni, hogy miért szeretnéd elhagyni az országot konkrétan? Informatikusként még itthon is tisztességesen lehet keresni

2014. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek közül Norvégia és Dánia a legjobb hely, de Norvégia az nem EU-s ország, így oda valamivel nehezebb bejutni. Amúgy én is tervezem, hogy elmegyek és majd Németországba szeretnék menni.
2014. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben délre költöznék, ahol nincsenek ocsmány hideg telek, csak hát a gond az, hogy délen még rosszabb a színvonal. De te tudod hogy hova akarsz menni, gondolom ezek szerint délre nem. Akkor ajánlom én is Angliát, ha már kiköltözöl valahova, informatikusnak úgyis kell tudnia angolul.
2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az említett országok elég jók.
2014. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Én legszívesebben délre költöznék, ahol nincsenek ocsmány hideg telek"


Voltam már Észak-Afrikában nyáron és szerintem te nem akarod azt, ami ott volt.

Nyugodtan menj csak észara, a Golf-áramlat miatt nem olyan rossz az. :)

2014. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Finnország vagy Dánia.
2014. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én 2016 nyarán megyek. Ez már biztosnak tűnik nagyon.

Persze addig még kettő év van,ugyanakkor akkor fejezem be a tanulmányaimat.

2014. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ausztrália vagy Új-Zéland? Jó helyek, szerintem jobbak, mint az EU-ban bárhol.
2014. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!