Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Skinheadek, jobbikosok,...

Skinheadek, jobbikosok, kurucok. Mindnyájan így gondolkodtok? Egy kis utcai harc

Figyelt kérdés

Megyek haza melóból, előttem 2 cingár, tőlem fiatalabb (szerintem 18-20 évesek kb) skinhead. (Az isten nagy farokkal és nagy orral áldott meg). A lényeg... haladnak el mellettem, erre az egyik visszaszól, hogy "köcsög zsidó". Megfordultam, és kérdeztem hogy ki a köcsög zsidó? erre ők is megálltak, én elkezdtem feléjük nagyléptekben menni, erre ők elkezdtek szaladni, de az egyiket utolértem, ahogy szaladt felrúgtam, utána meg kapott pár öklöst a fejre és rugást a hátára. Szerintem a gyerek másnap levette a bkancsot és feltette a vaterára :D


A kérdés, hogy ti minden nagy orrú embert zsidónak hisztek? Nem igaz hogy nincs nagy orrú ismerősötök aki magyar, vagy akár kreol bőrű magyar. Amúgy meg fordítottan is igaz, szerintem a zsidók nem feltétlenül nagy orrúak, sőt rengeteg kék szemű, esetleg még szőke zsidó is van.

ennyire hülyék, hogy azt mondják, "annak nagy az orra, ő biztos zsidó".


2014. ápr. 5. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
köszönjük hogy megosztottad a reggeli álmod, aminek akkor lett vége, mikor anyukád hozta a meleg kakaót, és mondta hogy kisfiam ideje felkelni, mert hasadra süt a nap.
2014. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi olyan hihetetlen, hogy megkalapáltam, egy tőlebb fiatalabb és kisebb emberkét?
2014. ápr. 5. 14:17
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Én csak a cigányokat utálom, okkal.
2014. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
"tőlem"
2014. ápr. 5. 14:18
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha odaszólnak neked, akkor utána nem fognak elfutni előled, szóval a sztori kamu, viszont ha köcsög zsidóztak, akkor máglyára velük, gyűlölöm a felesleges keménykedést, legyen az zsidó, cigány, vagy magyar. Most komolyan miért jó az ha ismeretlen embernek odaszólunk?
2014. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gondolom azt hitték, hogy behúzom a farkam és kussba ballagok továb. Mikor méterekre elmentek tőlem, akkor szóltak utánam, tuti nem gondolták hogy nem az a nyuszi vagyok, és hogy még meg is kergetem őket.
2014. ápr. 5. 14:23
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
És te abból, hogy kopasz volt a fejük, és beszóltak, rögtön tudtad, hogy jobbikosok... Gratulálok. Egyébként az egészet kitaláltad. Egy az ezer kampányfogás közül.
2014. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem vagyok egyik párt híve sem, de gondolom ezekben a körökben nyilván többször előfordul a zsidó, cigány nem szeretet. Egyébklnt én sem szeretem őket :D

Nem muszáj elhinned a történetet. Én nem mondtam, hogy az a két kopasz jobbikos volt (nem tudom hol olvastad), csak megkérdezem a jobbikosokat is, hátha adnak értelmes válszat.

Ez nem egy jobbikot lejárató kérdés, ne gondoljatok már minden mögött valami zsidóbűnbandást.

2014. ápr. 5. 14:44
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát kisköcsög divatskinek is vannak, majd kinövik.
2014. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem igaz, hogy a zsidófóbiások bátrak.

Én fiatal zsidó NŐ vagyok. A Visegrádi utca közelében ültünk egy padon a parkban a 6 éves kislányommal. Egy idős nő közeledett az úton, mögötte egz kopasz, de fiatal férfi. Pont előttünk előzte meg az öregasszonyt.

Úgy látom maga zsidó - állta el annak az útját.

Ő nem, de én igen! - pattantam közéjük.

A férfi motyogott valamit és eloldalgott.

(Megjegyem, azért tartottam fontosnak a beavatkozást, mert a kislányom előtt tortént az eset.)

2014. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!