Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is van olyan h a...

Másnak is van olyan h a tanárai vagy egy tanára v milyen képviselő egy pártban? és ez az ember v emberek gond nélkül taníthat?

Figyelt kérdés

Csak azért mert nekem van olyan tanárom aki egy DK-s politikus. Méghozzá eléggé a felső vezetésben van. (Pontosabban nem írnám le ha nem gond, nem akarok ebből problémát magamnak.)

Biztos h van olyan akinek meg Fideszes, LMP-s Jobbik-os...


Csak szerintem a politika nem iskolába való.

Normál esetbe nem azt kéne hallgatón az óra 70%-án h az Orbán Viktor meg a Vona Gábor... Így úgy amúgy... bla bla bla. És van olyan gyerek aki szintén DK párt tag és persze nagyon jó az embernél. Szóval ez már a pofám leszakad kategória, na nehogy már a politikai szimpátia határozza meg a jegyeket és nem a lexikális tudás.


Mióta tartunk itt ? Ez szánalom !

És tudom h nyári szünet van de megkérdezni meg lehet.



2014. júl. 16. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik tanárom fideszes képviselő volt. Én utálom a Fideszt kellőképp, de ő jó tanár volt, így nem érdekelt. Ha politikával foglalkozik az órán, azért panaszt lehet tenni, de nem csak akkor, ha párttagról van szó. Ha viszont nem foglalkozik politikával az órán, akkor hadd tanítson, kit érdekel, hogy iskolán kívül mit csinál.

Szóval vagy jó tanár, és akkor kit érdekel, hogy párttag, vagy rossz tanár és akkor meg kit érdekel, hogy párttag.

Ez a "van olyan gyerek aki szintén DK párt tag és persze nagyon jó az embernél" szöveg meg nem támaszt alá semmit. Ha tényleg jó tanuló, akkor buktassa meg, mert mindketten DK-sok? Vagy mi? Ha rossz tanuló és úgy kap jobb jegyeket, akkor megint csak panaszt lehet tenni.

2014. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz tanuló csak mindig jobb jegeket kap mint más.
2014. júl. 16. 16:43
 3/7 A kérdező kommentje:
jegyeket
2014. júl. 16. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen is sajnos, panaszt lehet tenni amúgy.

Sokkal rosszabb az, amikor egy tapasztalt iskolaigazgatót, akit a diákok, tanárok, és a szülők is támogattak, megszavaztak, lecserélnek egy olyanra, aki még csak nem is pedagógus, de párthű fideszes. Volt nem 1 ilyen a környezetemben. Konkrétan 2 eset. Abból most az egyik iskola a csőd közelében van, mert ugye a kinevezett igazgató fingot nem tud arról, hogy kell egy iskolát vezetni.

És ez szerintem sokkal szörnyűbb annál, minthogy 1-2 tanár ilyen-olyan pártszimpatizáns.

2014. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén végeztem gimnáziumban. Az én történelemtanárom abban a megyében a Jobbik megyei elnöke,ahol lakom.. :D sosem volt,hogy rosszabb jegyet adott volna azoknak,akik nem értenek egyet az ő politikai nézeteivel. Egyszer viccből egy haverom azt mondta neki,hogy én baloldali szavazó vagyok. Mégse szivatott a tanár... :D
2014. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a középsulis föci tanárom volt nagy fidesz kultista,szerette az összes többi pártot fikázni ami tanórán szerinte teljesen normális dolog volt.
2014. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A volt igazgatóm(aki fizika tanít) Fideszes színekben indult a polgármesteri választásokon.Amikor olyan feladatot vettünk hogy ennyibe kerül Pistikének a havi áramfogyasztása mindig a rezsicsökkentéssel jött.Annyira látszott rajta,hogy FIDESZes.
2014. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!