Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lássuk be: Tarlós az egyetlen...

Lássuk be: Tarlós az egyetlen komoly jelölt. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint politikai hovatartozástól függetlenül egyetérthetünk abban, hogy jelen pillanatban Tarlós István a legjobb választás Budapest számára. De most komolyan, az ellenzéki polgármester-casting egyszerre félelmetes és nevetséges. Alföldi Róbert, Magyar György? Most ott tartanak, hogy mégiscsak Horváth "ingyenBKV" Csabikát indítják.


Ebből a mezőnyből Tarlós bizony magasan kiemelkedik!



2014. júl. 17. 00:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Terry Blacket is indítani kellene.
2014. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Bár nem vagyok fideszes, de Tarlósra szavaznék. Sokat fejlődött alatta Budapest. Ő talán a kevés olyan arcok egyike a Fideszből, aki a városáért képes harca szállni akár a saját pártjával is, nem csak zombiként követi a Vezért. A stílusán nem ártana néha csiszolni, de összességében örülnék, ha újraválasztanák. Minden más jelölt komolytalan, ezért rá szavazok.
2014. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is értek egyet a Fidesz politikájával, Tarlósra fogok szavazni. Egy város számára mindig öngyilkosság, ha ellenzéki önkormányzata és polgármestere van. Nem véletlen, hogy olyankor leállnak a fejlesztések, nem jön több pénz, stb. Ha már a parlamenti választás eldőlt, akkor az önkormányzati választásokon felelőtlenség másra szavazni, mert a város látja kárát.
2014. júl. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldalnak rengeteg ideje lett volna értelmes, de ugyanakkor hozzáértő embert előszedni. Nem hinném, hogy Kulka János és hasonlók komolyabb rálátással bírnának a közigazgatásra, fejlesztésekre, pénzügyekre, prioritásokra. Tarlóst nem csípem a modora miatt, de Demszkytől azért jobb.
2014. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sün!! ***** válasza:
70%
Tarlóson látszik, hogy az iskola után nem egyből politikus lett, hanem kemény körülmények között edződött. A modora ezért nem túl csiszolt, de szerintem ez különbözteti meg a sok másiktól. Ő még ma is inkább egy jó vezető, mint egy politikus. Pl. amikor bemegy egy stúdióba, nem bújik a kérdező seggébe és nem a kamerát keresi, hogy az embereknek beszélhessen. Megmondja a tutit. Ha ez kicsit nyersebb modort kíván meg, akkor úgy. Ő egy igazi kritikusa a rendszernek, a médiának. A hülyeségre, a mellébeszélésre sajnálja az időt. Ezért szerintem ő nem csak azoknak szimpatikus, akik az őt támogató pártra szavaztak korábban
2014. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem, Talós alkalmatlan!!! Idióta mint Orbán.
2014. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 MolotovPunk ***** válasza:
48%

Én nem csípem egyiket sem,de Demszky alatt jobban fejlődött Budapest.Több mindent felújítottak.Ezt pestiként mondom.

Mellesleg,ha most a fityesz elcseszi a sürgős metróberuházást,akkor Pest elképzelhető,hogy ismét balos lesz...

A 3as metró meg a vágányok is lassan szétesnek...

2014. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
De legalább helyretette a SzektATV-n az Olgicát. Minden elismerésem az övé.
2014. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Demszky alatt többet fejlődött? Bazki, Demszky 20 évet volt ott, jóhogy összességében több dolog változott, mint 4 év alatt. Arról nem beszélve, hogy az alatt a 20 év alatt a komplett világ akkorát változott, hogy az Demszkyvel vagy anélkül is hatalmasat változtatott volna Pesten. Ha viszont az ilyet levonjuk, akkor Tarlós sokkal többet haladt. És ő még a fidesz ellen is lecövekel, ha úgy gondolja, hogy a városnak az a jó.
2014. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MolotovPunk ***** válasza:
48%

Én nem úgy veszem észre,hogy nagyon harcolna a fidesz ellen.Oké egy pár dologban talán,de én azt tapasztalom,hogy nagyrészt ott is mindent a (nagy párt fog eldönteni és nem ő.)

Én bízok azért Falus Ferencben.

2014. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!