Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1998-2002 között miket csinált...

1998-2002 között miket csinált Orbán, hogy már akkor is diktátornak, királynak hívták? Akkor még kicsi voltam és nem emlékszem.

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Megfélemlítette az embereket.
2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Hogy mondjak egy emberi példát, én láttam még Göncz Árpád mellett lépdelni a múzeumkertben.


Akkoriban orbán még ember volt.

De olvass sokat.

2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sün!! ***** válasza:
30%

Akkor még nem igen hívták annak, hiszen akkor volt először miniszterelnök.


Gondolom nem akarsz sokat olvasni: Itt egy video arról, hogy mit ügyködtek.


[link]

2014. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
nem hivtak diktatornak akkoriban, a kiralysagaval meg inkabb vicceltek (plane amikor bevitette a koronat a parlamentbe) mara kiderult hogy annyira megsem volt vicc.
2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy volt akkoriban egy műsor a Heti Hetes, amiben állandóan Orbánnal foglalkoztak, meg valaki felgraffitizte a Lánchídra vagy hova, hogy "Munkát, kenyeret Orbánescu!"
2014. júl. 28. 12:14
 6/14 Sün!! ***** válasza:
17%

Minden médiában van olyan műsor, amelyik éppen az aktuális kormányzatot kritizálja, ha éppen nem vele szimpatizál. P8, Újságíróklub, Egyenes beszéd stb.

Egy közszereplőt folyamatosan érnek a kritikák és kifigurázások. Ehhez a legtöbben hozzá is szoktak, nem lehet ellene védekezni, tűrni kell. A lényeg a lényeg, 98-ban még senki nem tudta, hogy pontosan mit is fognak csinálni Orbánék, ezért királynak sem nevezhette senki.

2014. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

a heti hetesben sem allandoan orbannal foglalkoztak, de teny hogy gyakran tema volt.


Sok embernek felfordult a gyomra a nepnemzeti vallasos vonaltol, amit akkoriban vitt. Plane hogy sokan emlekeztunk meg a liberalis Orbanra is.


Mara aztan elkopott a nemzeti vallasos polgari vonal is es maradt a populista, opportunista Orban.


Akit a 16 evvel ezelotti enje lekopne a 25 evvel ezelotti meg tuntetne ellene.

2014. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Nincs igaza annak aki nem így véli, Orbán már az első ciklusában megmutatta, hogy milyen a populista egyeduralom.


Országimázs központ: Ugyanaz a propaganda ment mint most, már akkor is órási milliárdokból, ömlött a csapból a nemzeti szar.

Magyar Fejlesztési Bank: Felügyelet nélkül működhetett, tízmilliárdokat szivattyúzott át az állam ezen az intézményen keresztül offsore számlákra

Kéthetes országgyűlés: Nem tartották még űlési időszakban sem minden héten, csak hetente mert egyszerűen így döntött

Simicska Lajos kinevezése APEH Vezérigazgatónak. Simicska Akkor a Fidesz pénztárnoka volt.

2 éves költségvetés. Minden konzultáció nélkül 99-ben kétéves költségvetést fogadtak el.

Pofázás az oroszoknak és Amerikának is. Sikeresen elérte, hogy egyik elnök se fogadja.


Ezek csak így egy perc alatt jutottak eszembe tehát valószínűleg még sokkal többet fel lehetne sorolni.

2014. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, pusztan nem a szadeszes belterjes onjelolt "ertelmiseg" szajaize szerint kormanyzott. Ahogy most sem.
2014. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem akkor még normálisabb volt, sokat változott azóta, vagy csak jobban megismertük nem tudom.


Most már úgy érzem nagyon a pénz osztásra megy ki minden. Lehet, hogy akik eddig segítették a hatalom megtartásában most tartják a markukat.

2014. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!