Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetek úgy szélsőjobboldali...

Lehetek úgy szélsőjobboldali hogy semmi bajom sincs a zsidókkal, melegekkel és nem akarok minden településre rovásírás táblát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 12:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Antimagyarizmus :D ki bántott téged valaha is azért, mert magyar vagy?

Én is magyar vagyok, mint te, szerencsétlen."


Bírom amikor a hozzád hasonlóak "én is magyar vagyok mint te" szöveggel jönnek, de amúgy meg minden balliberós szennyoldal (de most csak hagyatkozzunk erre az oldalra) a "nem gyűlölködő" balf..oldaliak magyarellenes, satöbbi köpködéseivel van tele, te szerencsétlen.

De azért "elfogadás" ugye? Mindenki fogadja el a hülyeségeiteket, másokat meg lehet mocskolni. Bohócok vagytok és szánalmasak.

Azt sem válaszoltad meg mi is az a "haladás". De gondolom a feminácizmus, bűnözőpátyolgatás, nagy Magyarországot ábrázoló képre hímtag rajzolás lehet az, szóval olyan baller hülyeségek kb.

2014. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hagyd utolsó, egyesek kimerülnek itt egy kis köpködésben, meg üres rágalmakban. Az ostobaságot ne akard megérteni.
2014. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!