Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista vagyok azért, mert...

Rasszista vagyok azért, mert szeretem a hazámat?

Figyelt kérdés
Rasszista vagyok azért, mert nem preferálom azt, ha egy nem európai és egy európai kapcsolatra lépnek? Rasszista vagyok azért, mert a természetből adódóan ösztönösen féltem és védem a saját "törzsemet" és annak leányait? Rasszista vagyok azért, mert aggódok a nemzetem és az emberfajtám jövőjéért? Manapság, ha egy magas pozícióban lévő ember akár csak utalna is arra, hogy Európának nem tesz jót a bevándorlás, pláne nem az európai kultúrának, akkor azt lerasszistáznák, lenáciznák, lefasisztáznák, leszélsőjobboldaliznák, lemondatnák, meghúrcoltatnák és bocsánat kérésre kényszerítenék. Pedig még maga Merkel kancellár(akiről aztán végképp nem lehet elmondani, hogy nemzeti lenne, azt meg főleg nem, hogy konzervatív) is megmondta, hogy a multikulti megbukott. Miért vagyok rasszista, ha a saját érdekeimet, értékeimet, kultúrámat és népemet/"fajomat"(mert ugye már ez a szó is szalonképtelen manapság)/"törzsemet"(csak hogy egy természetbeni szóval éljek) preferálom és azt védelmezem?
2014. júl. 30. 15:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%

Ahogyan olvaslak kérdező, a mérhetetlen butaság és önzés árad belőled.

A rasszizmusod csak a harmadik legrosszabb tulajdonságod.

2014. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"Angolban a fajt meg a rasszot ugyanazzal a szóval fejezik ki."


A faßt...

faj - species

nagyrassz - race

2014. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%

"Rasszista vagyok azért, mert nem preferálom azt, ha egy nem európai és egy európai kapcsolatra lépnek?"


Igen. Ezt hívják rasszizmusnak. Ha van két ember, és az a két ember szereti egymást és egymással akarja leélni az életét, akkor NINCS az a kitalált, mások által bevezetett szabály, hogy nem élhet vele, mert ő fehér, a másik meg fekete. Ha szeretik egymást akkor nincs akadálya az együttélésnek. Ha te is megismerkednél egy gyönyörű roma lánnyal, akkor te is valószínű össze akarnál költözni vele, vagy követni őt bárhová. A szerelem ilyen. És ha mi jobban megértjük egymást, ha én normálisabban tudok vele élni, mint a saját "emberfajtámban" élő személyekkel, akkor igenis vele fogom leélni az életem, ha Ő is szeretné, mert nincs az a személy, aki ezt megtilthatja.


"Rasszista vagyok azért, mert aggódok a nemzetem és az emberfajtám jövőjéért?"


Az oxigén rohamosan fogy ( [link] bármikor a Föld felé veheti az útját egy bazi nagy meteor, kitörhet egy halálos betegség amire nincs védőoltás, de az, hogy a szomszédba költözik egy arab család, még nem fogja tönkretenni az országot. Miért a másik nép miatt félted a sajátod, amikor a TE saját fajtád teszi azt, amit tesz? Nem a cigány, nem az arab, nem a zsidó mondja hogy ne legyen gyereketek, nem ő ritkítja a magyarságot (ha egyáltalán ezt tekinted a hazádnak), hanem ti magatok.


"Manapság, ha egy magas pozícióban lévő ember akár csak utalna is arra, hogy Európának nem tesz jót a bevándorlás"


Szerinted a magas pozícióban lévő embereket érdekli ez? Legkisebb dolga is nagyobb mint ez, és különben sem érdekli őket az átlagember problémái.


"akkor azt lerasszistáznák, lenáciznák, lefasisztáznák, leszélsőjobboldaliznák, lemondatnák, meghúrcoltatnák és bocsánat kérésre kényszerítenék."


Igen, a gond hogy a legtöbben akik "felvetik" azok nem felvetik, hanem berobbannak vele, káromkodva szitkozódnak, szidják a vezetőséget, a zsidókat, a cigányokat, a politikusokat, az románokat, a birkákat, és még sorolhatnám kiket szeretnétek fejbelőni és felakasztani. Ez nem egyenértékű a "felvetéssel". Ha valaki felvetné nem lenne gond, max mondanának néhány érvet ellene. És ha nekik van igazuk, akkor tűrnöd kell.


"Miért vagyok rasszista, ha a saját érdekeimet, értékeimet, kultúrámat és népemet/"fajomat"(mert ugye már ez a szó is szalonképtelen manapság)/"törzsemet"(csak hogy egy természetbeni szóval éljek) preferálom és azt védelmezem?"


Mert akkor a nyugatiak se menjenek nyaralni Hawaiira, meg a trópusi szigetekre, hanem akkor éljünk meg egymagunk. Mert ha nem lenne Ázsia, Afrika meg az olcsó munkaerő, akkor sehogy se működne a nyugat gazdasága, és ha mi kiüldözzük ezeket a déli meg keleti bevándorlókat, akkor németország meg franciaország is menjen ki onnan a gyáraival meg üzemeivel. Ha pedig a nyugat beleszól ezeknek az országoknak az életébe, akkor azok az országok is beleszólhatnak a nyugat, és a mi (bár mi nem vagyunk nyugat) életünkbe.


"Pedig még maga Merkel kancellár"


Miért vele példálózol? Már egyre jobban érzem úgy, hogy te nem is Magyarországot érzed a hazádnak, hanem egy tőlünk nyugatabbra lévő beltenyésztett embertömeget.


"Miért vagyok rasszista, ha a saját érdekeimet, értékeimet, kultúrámat és népemet/"fajomat"(mert ugye már ez a szó is szalonképtelen manapság)/"törzsemet"(csak hogy egy természetbeni szóval éljek) preferálom és azt védelmezem?"


Akkor védjed szegény törzsed értékeit és érdekeit, mert nélküled mi is lenne vele.

Az nem védelem hogy mindenkit meg akarsz ölni vagy öletni. Olyan könnyedén az ember arcába vágjátok hogy a múltban ami történt megtörtént, felejtsük el. Kösz nem, németországnak már el kellett volna rég pusztulnia, megkérlek ne ebben az országba védd azokat, akik tönkretették Magyarországot 800 éven keresztül. Itt ugyanolyan idegennek számítasz mint egy kínai vagy egy zsidó, ugyanis magyar és német között szintúgy nagy a különbség származásilag. Menj ki németországba, és ha nem bírod ki a gyönge idegrendszereddel, akkor meg pofa be, és bírd ki ebben az országban. Itt te is csak bevándorló vagy, tudd meg, ha valami nem tetszik akkor az is jusson eszedbe hogy nekünk sem tetszetek ti.

2014. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szülj a feleségeddel minimum 3 gyereket, és akkor nem lesz szükség a bevándorlókra.
2014. júl. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A rasszizmusnak semmi köze nincs ahhoz, hogy szereted a hazádhoz.

A rasszizmus az jelenti, hogy az embereket rassz szerint különíted el.


Engem arra a tudatlan ismerősömre emlékeztetsz, aki szerint én rasszista vagyok, mert nem csípem a keresztényeket. Persze egyik vallást sem csípem, csak mivel az ipse mélykeresztény, ezért rögtön és vérig sértve magára vette a vallásellenességemet és ő csak annyit lát az egészből, hogy én direkt a keresztényeket nem komálom. :D


De hogy mi köze van a vallásnak a rasszizmushoz, azt a mai napig nem tudta még nekem megmagyarázni. Gyanítom, nem is tudja, csak jó volt engem lerasszistázni, mert hát az milyen gonosz dolog és akkor persze én csak is az lehetek, mert nem bírom a vallásokat.

2014. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírod, hogy szerinted az európaiak civilizáltabbbak, mint a japánok és pláne mint a feketék, de kikéred magadnak, hogy rasszista vagy. Szerintem ez vicc, vállald már fel, hogy az vagy, senki nem fog érte börtönbe zárni vagy megverni. Bár lehet, hogy megérdemelnéd.
2014. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A japánok civilizáltabbak, mint az európaiak.

Náluk már a 60-as években volt nagyon gyors vasút.


Az európai gyorsvasutakat a japánokról kezdték el másolni.


Rengeteg területen a japán termékek uralják a piacot.Fejlett, jó minőségű kütyüket gyártanak.


Meg az egész országuk olyan high-tech, nagyon fejlett az infrastruktúra.

Jóval Európa és Amerika előtt jár.

2014. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azért álljon meg a menet. Nagyon szép dolog mantrázni az emberi jogokat, de mit ér ez, hogyha az Európába bevándorlók java része nem tiszteli az európai jogokat, és életformát? Vagy amikor a szociális háló miatt elözönlenek európai országokat a bevándorlók, képzettség és nyelvtudás nélkül? Nagyon érdekes dolog, hogy ne legyek rasszista, mert 10 bevándorlóból egy normális, vagy mert 10 cigányból egy normális. Nem véletlen a közmondás sem, hogy "Hasonló a hasonlónak örül". Ha egyesek szemében ez az észrevétel jelenti a rasszizmust, hát kicsit sem érdekel, sőt még büszke is vagyok rá. Lassan eljutunk oda, hogy csak az tekinthető normálisnak, aki az.
2014. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28#

Érdekes, Magyarok Ausztriából milliós értékű mezőgazdasági gépeket,autókat lopnak. Na erről mi a véleményed? és ez nem csak neked szól. Elítélitek az indiaiakat,cigányokat,ázsiaiakat,négereket, de azt nem veszitek észre hogy mi is ugyanúgy lopunk? Ráadásul közülünk is sokan mennek nyugatabbra,ahol ugyan olyan bevándorlónak számítanak mint akik ide jönnek indiából pl...


Kinyithatnátok a szemeteket és körbenézhetnétek mi előtt elítéltek valakit a bőrszíne,vagy származása miatt.

2014. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!