Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista vagyok azért, mert...

Rasszista vagyok azért, mert szeretem a hazámat?

Figyelt kérdés
Rasszista vagyok azért, mert nem preferálom azt, ha egy nem európai és egy európai kapcsolatra lépnek? Rasszista vagyok azért, mert a természetből adódóan ösztönösen féltem és védem a saját "törzsemet" és annak leányait? Rasszista vagyok azért, mert aggódok a nemzetem és az emberfajtám jövőjéért? Manapság, ha egy magas pozícióban lévő ember akár csak utalna is arra, hogy Európának nem tesz jót a bevándorlás, pláne nem az európai kultúrának, akkor azt lerasszistáznák, lenáciznák, lefasisztáznák, leszélsőjobboldaliznák, lemondatnák, meghúrcoltatnák és bocsánat kérésre kényszerítenék. Pedig még maga Merkel kancellár(akiről aztán végképp nem lehet elmondani, hogy nemzeti lenne, azt meg főleg nem, hogy konzervatív) is megmondta, hogy a multikulti megbukott. Miért vagyok rasszista, ha a saját érdekeimet, értékeimet, kultúrámat és népemet/"fajomat"(mert ugye már ez a szó is szalonképtelen manapság)/"törzsemet"(csak hogy egy természetbeni szóval éljek) preferálom és azt védelmezem?
2014. júl. 30. 15:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9-es, annyira különböző véleményen vagyunk, hogy úgy érzem, köztünk még érdemi vita sem lehetne, mert esélytelen, hogy valamelyikünk el fogadja a másik álláspontját. Te a spektrum bal szélén, a legszélén helyezkedsz el, én pedig a jobbik szélén. Szóval nem reagálok arra, amit írtál nekem. Teljesen felesleges.
2014. júl. 30. 16:08
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam se túl liberálisnak, se túl jobbosnak.

Munkám miatt találkozom némelyik fajtával elég gyakran akikkel te úgymond nem jössz ki, de valahogy nekem ez sosem úgy esett le ahogy neked.

Nekem kb. úgy jön be a dolog, hogy racionálisan végig gondolom. Pl. ha egy Japán cég ide hozna valami vállalatot valamiért és jönne vele vagy 200 Japán azokat ha csak nem lenne rá okom (teszem azt a Yakuza szervez ki valamit :D), akkor valószínű nem tetszene. De ha pl. munka helyet teremtene akkor ha összejön egy magyar nővel bármelyik is tőlük pont nem érdekelne ilyen szempontból.

Szóval azt valahogy nem értem, hogy tudsz ugyan úgy nem szeretni valakit ha az okot ad rá ha nem csupán azért mert kicsit hunyorít :P vagy nem szorul szoláriumra :D

2014. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%
Akkor vagy rasszista ha azt szidod akit ők nem. Viszont ha mocskos arabozol az teljesen korrekt. Vagy pl hülye írek. Na ezeket szabad. Ami főben járó az a zsidózás. Félig elfogadott a négerezés ők ideiglenesen védettek.
2014. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

14-es, kérlek, mondd el nekem, hogy te mégis honnan a jó életből vetted azt, hol volt leírva, hogy én nem jövök ki ezekkel? :D :D

Mert tudomásom szerint sehol nem írtam le ilyet. VAgy lehet hogy pszichotikus beteg vagyok, vagy esetleg demenciában szenvedek, és nem emlékszem a korábbi cselekedeteimre. :D DE ennek kicsi az esélye. Szóval én nem írtam sehol sem, hogy nem jövök ki. Totálisan félreértelmezted. Én csak annyit írtam, itt, ez en az anonim oldalon, hogy nem preferálok ez és azt. DE ez nem azt jelenti, hogy nem jövök ki velük, bár előfordulhat.

Szóval..., honnan szalajtottad ezt a zseniális észrevételedet? :D

Egyébként, nyilván azzal nincs probléma, ha a japánok itt munkahelyeket teremtenek, de azzal már óriási probléma van, ha az állam nem a magyar cégeket részesíti előnyben a külföldiekkel pl. Elsősorban magyar adjon magyarnak munkát, ne pedig japán/kínai/laoszi/vietnámi/koreai/mongol/kirgiz :D és egyéb külföldi a magyarnak. Szerintem egy normális magyar így gondolkodik, akiben benne van a természetes ösztön. Akiben pedig hiányzik ez az ösztön, ott valami nagyon nincs rendben.

2014. júl. 30. 16:49
 15/29 A kérdező kommentje:

13-as :D teljesen igazad van, manapság ez a helyzet, amit leírtál :D

bár... Nyugat-Európában azért tilos még arabozni is . :)

pl ha a németeknél és németként kritizálni merészeled azt, hogy sok a muszlim az országban, téged kivágnak a munkahelyedről, szóval nyugaton azért más a helyzet, pl a németeknél, angoloknál(ahol egy arab is Lord lett) , a franciáknál, vagy a hollandoknál(ahol Rotterdam polgármestere arab)

2014. júl. 30. 16:53
 16/29 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj hogy megkérdezem, de mi a végzettséged?

Mert ha elvégezted volna a középiskolát (nem átbukdácsolva) tudnád hogy nem fajok vannak hanem rasszok.

Faj= egymással szaporodni képes egyedek

Rassz= fajon belüli kisebb csoportok

(Biológia óra)


Magyarnak tartod magad? Csak mert a hunok is Ázsiából származnak. Vagyis mi is bevándorlók vagyunk.... és alkalmazkodtunk Európához. (9. osztály történelem)


A japánok meg nem európaiaknak operáltatják magukat, de ezt már nem fejtem ki mert szerintem sok lenne neked egyszerre ennyi információ. Náluk egyszerűen teljesen más az ideál. Egyébként meg itt is rengeteg nő operáltatja át magát (botox száj stb)


Tudod ez a 21. század. Nem arról szól hogy leigázod a másik népet mert más színű,vallású,máshogy gondolkozik,stb. GLOBALIZÁCIÓ (ez pedig Földrajzon kellet volna tanulnod)

Közel keleten úgy gondolkoznak mint te, hát látod mi van ott (izrael,stb)


De úgy is hiába írom ezeket a sorokat mert kb falnak beszélek.

2014. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

Csodálkozom, hogy most nincsenek itt habzó szájú viták. :) Na valami ilyen csodára lenne kicsiny hazánkra szükség.


"Mert ha elvégezted volna a középiskolát (nem átbukdácsolva) tudnád hogy nem fajok vannak hanem rasszok.

Faj= egymással szaporodni képes egyedek

Rassz= fajon belüli kisebb csoportok"


A faj szó nem biológiai, hanem logikai kifejezés volt kezdetben. Voltak a nemek (csoportok) és a fajok (a csoporton belüli elemek).


A biológiában a "nem" (tudom, hogy nem ez az elnevezése a nevezéktan szerint) pl. "emlősök", ennek a "faja" pedig az ember.


Régebben az "emberi nem" (máig használják ezt az állandósult szókapcsolatot) volt a főcsoport, a faj pedig az emberek alcsoportjai (rasszok).

2014. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Lehet régebben így volt, de most már nem így van olvass utána.
2014. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

Angolban a fajt meg a rasszot ugyanazzal a szóval fejezik ki.

A race szóval.


Valószínűleg azért mondják sokan a rasszot is fajnak meg a fajt rassznak.

2014. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
tessék [link]
2014. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!