Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós vs Falus, kire szavazto...

Tarlós vs Falus, kire szavaztok ősszel?

Figyelt kérdés
Budapestiek, ti kire szavaztok ősszel mint főpolgármester és melyik pártra vagy pártszövetségre? Aki nem szeretne szavazni az is írhat. Én is leírom majd.

2014. aug. 9. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

TARLÓS!!! Éljen Hajrá!

-Fidesz nélkül is akár mint egy budapesti!!-

2014. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
pénzkidobás ellenzéket futtatni!
2014. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Szégyen kimondani, de inkább Tarlós mint ez a baloldal...
2014. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%

NAgyon remélem Tarlós nem fogja visszamondani, bár ahogy elnézem az unott gyötört fejét, inkább leszarná EZT az egészet!

Megvan a milla...de kell még!

Csak nestadion!

2014. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Tarlól lesz, de nyugiba fog vonulni!
2014. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mivel a választás után Orbán úgyis elveszi a főpolgármester minden hatalmát, Tarlósra. Kiváncsi vagyok, mennyire lesz tökös, de szerintem semennyire.
2014. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Tarlós. Baloldal bármilyen formája megbukott a szememben. Becsókolhatnak csontig.
2014. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

itt olyan a helyzet, hogy igazából BÁRKI, csak tarlóst takarítsuk már el a frászba. egy ilyen arrogáns, tapló ember nagyon nem tesz jót az ország ill. a főváros megítélésének (de én nem értek sokakat, hát hallottátok ezt a tirpákot beszélni? pontosabban, ahogy próbált beszélni, de nem igazán ment neki? na az tényleg no comment ...).

és hát valljuk meg, elkelne némi szemléletváltás. az eddigi mutyik után, most már rendbe kéne szedni Budapestet sok szempontból.

2014. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ma 09:13


Szerintem meg egy értékes úriember, aki (talán egyedüliként jelenleg az országban) nyíltan szembe mer menni a kormánnyal (Vitézy-ügy pl), és egész tehetségesen lavírozza a fővárost a mindennapi politika posványában.


Én is fővárosi vagyok, ugyanúgy, mint te.


Ezek szerint mégse mindenkinek, aki pesti az a véleménye, hogy, idézem: "bárkit, csak őt ne".

2014. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Én is Tarlósra.

A jelenlegi felhozatalból ő a legjobb, pedig én sem vagyok Fideszes.


Demszkynél meg sokkal normálisabb és tehetségesebb a Tarlós.


Igaz néha arrogáns , de most milyen legyen az ATV-ben?

2014. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!