Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztok a Fideszre?

Miért szavaztok a Fideszre?

Figyelt kérdés
Szinte biztos, hogy a Fidesz fog nyerni a választásokon. Az ország jelentős része azonban nem szeretné őket. Nem lenne úgy igazságosabb, hogy nem érik el a 2/3-ot, így nektek is jó, mert Fidesz-kormány van, de a többi embernek is jó, mert nem 2/3.
2014. ápr. 6. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Azért, hogy Magyarország fejlődjön, és szebb jövője legyen.

Ha pedig az ország jelentős része nem szeretné őket, akkor nem nyernének, kicsit gondolkodnod kéne :)

a 2/3-as meg 2/3-ad, fogjátok be a szátokat.

2014. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi, nem lesz kétharmada a fidesznek, de az is biztos, hogy ők nyernek. Nincs nagy bajom a Fidesszel, de azért egy-két fontosabb dologban nem értek velük együtt, ezért másra szavaztam.
2014. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

fidesz tud a legtöbbet tenni az országért

érdekes itt senki sem akar rájuk szavazni,de az ország nagy része, mégis rájuk szavaz,milyen érdekes, nem?

2014. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkinek, aki valaha leírta és le szeretné írni, hogy a "2/3 az 2/3" meg "Ha az ország nem akarná őket, nem ők lennének", annak ajánlom megnézni, hány ember is megy el szavazni, és azoknak hány százaléka jelenti a parlamenti 2/3-ot. Pl 2010-ben az emberek fele szavazott, és nnak kb fele (52%) jelentette azt a 2/3-ot. Szóval az emberek cirka 25-30%-a akarta a Fideszt. Ez ma kevesebb, kb 15%. És ennek is egy jelentős része csak még mindig az MSZP ellen szavaz. Szóval az ország úgy 10%-a támogatja a Fidesz-kormányt. Csak az emberek nem látnak más alternatívát, úgyhogy nem csinálnak semmit. És persze ez viktornak pont elég.
2014. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
ha az ország jelentős része nem szeretné őket akkor hogy nyernek???
2014. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Mégis milyen fejlődést vársz a Fidesztől? Ebben a 4 évben csak rombolta az országot. Jaa,hogy te visszafejlődésre gondolsz?Akkor bocsi;)
2014. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
@12:02: Az előtted válaszoló kifejtette ezt már. Olvasd el még egyszer, ha nem érted.
2014. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

"ha az ország jelentős része nem szeretné őket akkor hogy nyernek???"


Sehogy. Nem állítottam ilyet, hogy nyernek.

2014. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

__________kb fele (52%) jelentette azt a 2/3-ot. Szóval az emberek cirka 25-30%-a akarta a Fideszt. ________



én sem mentem párom sem ment szavazni 4 éve ha mentünk volna a fidesz-re szavaztunk volna.

2014. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
habár csak átfutottam a válaszokat, de én azt gondolom: a Fidesznek nem kéne nyernie. Főleg azért, mert idehozza a cigányokat (nem vagyok rasszista, csak mint ózdi ember, elegem van belőlük). De épp ők azok, akik miatt fognak nyerni, ha nyernek.
2014. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!