Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom, hogy az MSZP-ér...

Csak én látom, hogy az MSZP-éra alatt folyamatosan hőbörögtek a fideszesek, hogy a kormány tönkreteszi az országot, most pedig a Fidesz alatt mindenki oldja meg magának a gondjait?

Figyelt kérdés

Amíg MSZP volt, addig ment a "Gyúrcsányizás" és az "Elqrózás", a kormány tönkreteszi Magyarországot és a magyar embereket, a kormány lop-csal-hazudik, a kormány így rossz, a kormány úgy rossz, de amióta 2010-ben megválasztották a Fideszt, a sok hívő hirtelen vett egy 180 fokos fordulatot és azóta már az a lemeze megy, hogy aki nem gazdag és nem él jólétben, az szégyellje magát. Begyepesedett, komcsi gondolkodása van, hogy mindenért az államot és a kormányt hibáztatja, amikor az nem is tehet semmiről, mert hát hogy is tehetne, amikor mindenki a saját sorsáért felelős és akinek nincsen semmije, az annyit is ér.


Érdekes, hogy 2002-2010 között a kormány tehetett a szegénységről, de 2010 óta már nem a kormány tehet róla, hanem maguk a nyomorék szegények, akiket ugye a legjobb lenne elaltatni és felakasztani, vagy legalábbis jól megrugdosni.


Ez a Fityesz logika?


2014. aug. 14. 08:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Most az mszp-sek hőbörögnek és orbánviktoroznak, schmittpáloznak, vagy éppen ki az aktuális kiskedvenc. Az országban meg semmi lényeges nem változott, csak most másképp szar."


Ez így igaz. Egy szóval nem mondtam, hogy nem.

Csak hogy én még egyetlen egy MSZP-stől nem hallottam olyat 2010 előtt, hogy "akinek nincsen semmije, az annyit is ér".

2014. aug. 14. 09:36
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
csak azt hogy "el lehet menni"
2014. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Elmenni most is el lehet, sőt egyre inkább ajánlott, ahogy telnek az évek.
2014. aug. 14. 09:47
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

re #12:


És mennek is egyre többen. Lassan már nem lesz 30 - 50 év közötti orvos, csak a magánklinikákon és a VIP kórház Kútvölgyiben.

Én sem aggódnék az egészségügy helyzetéért, ha lenne VIP kártyám.

2014. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező rosszul méri fel a helyzetet.


Akik akkor hisztiztek, azok most is fideszesek, csak nem csinálnak zajt, mert tetszik nekik a rendszer. Ez a társaság a magyaroknak kb. talán negyede lehet, akik aktívan (és nem csak választások idején) foglalkoznak a politikával, és valami furcsa okból nagyon nagy többégben fideszesek.


A többiek (akikről a kérdés szól) nagy ívben tesznek a politikára, mert szerintük az egész vihar a biliben, és az állandó hiszti csak eltereli a figyelmet arról, hogy az ember elsősorban saját magáért és szűk környezetéért felelős. Legalábbis én így gondolom, és nem hiszem, hogy a hasonlóan gondolkodóknak lényegesen változott volna az álláspontjuk a Gyurcsány-korszak óta. Ettől persze még elmegyek szavazni, mert valamennyit azért nyilván számít, hogy milyen a kormányunk. De nem fogok törni-zúzni, ha a szerintem legjobb párt veszít, vagy keresztes háborút indítani a másik párt szavazói ellen, mert azért alapvetően nem az határozza meg az életünket, hogy éppen hogy hívják a miniszterelnököt. És ezt már 2006-ban is így gondoltam.

2014. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"És mennek is egyre többen. Lassan már nem lesz 30 - 50 év közötti orvos, csak a magánklinikákon és a VIP kórház Kútvölgyiben. "


Németországból meg Svájcba mennek az orvosok, Svájcból meg az USAba.

2014. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, minden szentnek maga felé hajlik a keze. Ha az emeszpé lopcsalhazudik, akkor fúj monnyonle köpköp, ha a Fidesz teszi ugyanezt, az teljesen rendben van ugye :DDD szolgalelkű ostoba kormányimádó nyaloncból még mindig igen sok van.
2016. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A "fideszlogika" szerint üldözzünk el vagy hagyjunk megdögölni minden szegényt, csak gazdagok maradnak, és lehet majd nagy garral mellet döngetve újságolni a külföldi sajtónak, hogy Magyarország jobban teljesít, itt csupa gazdag ember van.

Köszönjük szépen a sok idióta szavazónak, remélem elégedettek vagytok a munkátok eredményével.

2017. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Akik anno hőbörögtek, megkapták a kúrmánytól a zsíros állásaikat, jó fizetést, befolyásos pozíciót. A többi 9 millió ember kit érdekel? Éljenek meg ahogy tudnak, vagy dögöljenek meg.

Ja és ez a "népbarát" politika akar lenni. Akinek ilyen remek barátai vannak, minek annak ellenség? :DDDDDDDDDDDDDDDD

2018. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 válaszadónak van igaza, zöld pacsit kaptak!!!!!!!

A Fityisz ugyanúgy nem nézi szarba se az embereket ahogy a többi párt se.

Viszont sikeresen átmosta az agyát az összes ostoba birkának válogatott lózungokkal, hogy "mindenki annyit ér, amennyije van", azaz aki szegény az dögöljön meg, probléma letudva, ők ugyan nem felelősek értük.

A szavazóbázis meg lelkesen béget hozzá kórusban a békemeneteken, és kánonban nyalják a kormánytagok seggét. Ezeknek már kötél se kell, saját maguk mennének a vágóhídra ha a Viktátornak ez jutna eszébe.

Jellemzően az érdekemberek meg az IQ-nuku ostobák támogatják a kormánypártot, már csak őket tudja a hatalom maga mellé állítani. Ők meg minek gondolkodjanak? Megteszi más helyettük! Meeee! Beeee! Meeee! Beeee!

2019. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!