Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tanítanak az iskolák...

Miért nem tanítanak az iskolákban katonadalokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 08:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
A 10-es vagy egy nagyon ostoba ember, vagy egy végtelenül szarkasztikus figura, remélem az utóbbi.
2014. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
4%
11 neked nem érdeked, hogy végre rend és fegyelem legyen az országban? Káosz és naplopás híve vagy?
2014. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Igen, természetesen. Csak rendőrállam van rend.

Te hol élsz komolyan?

Tudsz mondani egy olyan diktatúrát ahol jó az embereknek?

2014. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Békésben élek. Csak ilyet tudok mondani. Minden más rendszerben a nép boldogtalan.
2014. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, nem tusom, miféle vágyálmaid vannak ott Békésben, de rajtad kívül senki nem akar itt rendőrállamot, főleg nem én, márpedig a népbe én is beletartozom.
2014. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
*tudom
2014. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Szóval diktatúrában boldogok az emberek?

Nincs több kérdésem.

2014. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

Az agyam eldobom komolyan....

Miért akarnak az emberek rettegésben élni? Önként?

Ha valaki annyira szeretne egy diktatúra csodálatos, boldog, békés rendszerében élni, az költözzön ki észak-koreába, vagy bánom is én hova. Aztán majd fél év múlva megbeszéljük milyen remek is az új élete...

2014. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Miért nem tanítanak az iskolákban katonadalokat?"


Mert minek? Mire megyünk vele az életben? Tudod mit? Miért nem tanulunk közgazdaságot, meg pszichológiát? Azért mert semmi értelme, mert nem vinné előbbre az országot. Ahogy az sem, ha mindenki 500 fekvőt tudna csinálni és kardforgatók lennénk. Egyszerűen nincs értelme. Én már az sem helyeslem, hogy éneket tanítanak általános iskolában, közben felnőtt emberek számolni is alig tudnak. Szerintem CSAKIS olyan szabadna tanítani, ami előbbre viszi a társadalmat és az embereket. Ezek pedig a különböző tudományok. És nem olyanokat tanítani, amik egyetem elvégzése után sem érnek semmit. Katonadalok... hihetetlen.


Mellesleg egy katona ne énekeljen, egy katona ha egyszer ott van a csatában, akkor az fogadja el, hibáztassa magát vagy a kormányt, de akkor ne énekelgessen, hanem menjen és harcoljon az életéért. A katonadalok annyit érnek mint egy rakás lepkefing. Nem attól lesz magyar és hazaszerető valaki, ha katonadalokat énekelget, max csak hülyének nézik.

2014. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Miért nem tanítják, hogy kell egy csekket kitölteni, egy levelet megcímezni ajánlottan?


Katonadalokat meg azért nem tanítanak, mert aki elég nagy furkó, hogy érdekelje az ilyesmi, az úgyis jobber portálokon rothasztja az agyát és ilyen sz***kat hallgat.

2014. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!