Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyja el ennyire az...

Miért hagyja el ennyire az állam a magyar mezőgazdaságot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 08:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
38%
A logisztika egy "nehéz szakma", néha hasonló módon kell ordítani, ha el akarod érni a célod!:)
2010. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
37%
Az hogy így beszélsz,miben tud a segítségedre lenni?
2010. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
51%

Mert hajlamosak egyesek elmismásolni a dolgokat és a könnyebb utat keresni. Ha nem vagy elég határozott bizonyos esetekben, ha nem harcolod ki, hogy a dolgokat végrehajtsák, a csúnyán megszívatod magad. Cukor és korbács, szívesség és viszontszívesség.

De a "parasztdalárda" csak a pofonból érthet.:)

2010. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk rájöttek már régen,ha valamit nem értek,felesleges üvölteni,mert nem süket,hanem hülye vagyok!
2010. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
28%

Arra kíváncsi vagyok, hogy egy "kacsingatós meztelen nős" pénztárcát gyártó maszek mikor megy üvöltözni a Parlament elé, kihordva gépeit, meg dobálni ezerszámra a senkinek nem kellő termékeit, hogy őt nem akarja eltartani az állam az adófizetők pénzén, pedig 5 gépet és 5 minimálbéres sutyerákot állított rá a termelésre, a jó kis "meztelen nős " pénztárcáit meg nem veszik meg a vásárlók, pedig olyan jók!:)

A mocskos, ingyenélő parasztgazdák is így vannak, fekete és szürke munkásokkal dolgoztatnak, szart termelnek, ami a kutyának se kell, csak a markukat tartják a szemetükért, s pofátlanul elvárják, hogy a mi adóinkból kerüljön extraprofit a zsebükbe. Nálam már régóta a gazdálkodó=cigány. Mentalitásra, hozzáállásra, emellett mindkettő mocskos fajtát mi tartjuk el.

2010. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
64%

Igazad van utolsó! Gazdák, termelő emberek? Kiirtani mindet! Egyáltalán mi a fenének elvetni a búzát, ha a tescoban készen lehet kapni a kenyeret? Felesleges bármilyen zöldség és gyümölcs termesztése is, hisz a lidl-ben tök olcsón lehet kapni.

...


Igazából Magyarország olyan adottságokkal rendelkezik, hogy exportra kéne termelnünk mezőgazdasági terményekből. Mégis halódik az egész. Tán nem azért, mert kintről jön a sok szar olcsón ami lenyomja az árakat és az itthoni termelők mind tönkremennek?

2010. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
91%

Az olyan idióták,akik a magyar termelőt szidják,zabálják csak az EU-s olcsó szemetet!

Én inkább a magyar termelőtől veszek jóízű,minőségi terméket.

Egy példa:Tesco-s csirke,nem akciós.Megfőztem,fura íze volt,a kutyáknak adtam.Eredmény:a kutyák sugárban hánytak tőle,rohanhattunk velük a dokihoz.

Ti zabáljátok csak az ilyen húst meg a többit,aztán csodálkoztok,miért kaptok 40 éves korotokra rákot,meg miért asztmás/allergiás a gyerek.

Magyarországra az EU csak azt a szemetet hozza,amit máshol nem tud eladni,olcsóbb itt akciósan értékesíteni a multiknál,mint a megsemmisítés.

2010. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem a magyar termelőkkel van bajom, hanem azzal, hogy sok ezer milliárdot vontak és vonnak el az adófizetők pénzéből értélmetlenül. Ha az egy helyben toporgó gazdák által kiszedett adóforintokat kutatásra, fejlesztésre, oktatásra, adócsökkentésre használták volna, sokkal több haszna lett volna a magyar társadalomnak.

Nekem semmi gondom nem lenne a gazdákkal, ha önfenntartók lennének, nem pedig cigány élősködők.:)

Egyébként, ha utazgattok külföldön, akkor rájöhettek, hogy a magyar élelmiszeripari termékek minősége egyáltalán nem kiemelkedő, sőt...

Egyre szarabbak a magyar termékek, ezért a kutyának se kellenek, csak fillérekért.

A magyar föld tönkre van menve a sok műtrágya miatt, elmaradott a technológia, "életképtelen" nagyságú kisbirtokok vannak. Hatalmas a mezőgazdaságban a szürke- és a feketegazdaság aránya.

A gazdálkodók pedig primitív, buta, élősködő cigányok, akiknek 20 év alatt nem volt annyi eszük, hogy felvásárló és feldolgozó szövetkezeteket hozzanak létre, hogy közösen tartsanak fent gépparkot satöbbi.

Nálam, ha valaki élősködő, az adófizetők pénzéből élő, fejlődésre képtelen, az egy NAGY CIGÁNY!:)

2010. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
0%
Ja, eu-s szemétről!:) Ettem egy pár EU-ország éttermében, a magyar minőségről ne essen szó. Ha valaki evett mondjuk Angus marhát,esetleg eredetvédett skót marhát, az utána köp a szaros magyar marhahúsnak , ha valaki evett skót vagy horvát bárányt, az nem ájul el a magyar bárányhústól. A paradicsomunk, a paprikánk se valami nagy durranás, a magyar burgonya trágya jobbára -össze se lehet hasonlítani a minőségét az osztrák burgonyával-, a magyar búzát se tartják sokra -nincs is ára-, ugyanis gyenge a minősége. A normális magyar éttermek mind külföldről hozzák a zöldségeket és jobbára a húst is. Tudod miért? Mert szart termel a magyar gazdálkodó, de azt is rohadt drágán. Attól, hogy falun a háztájiban jó a tojás és a csirkehús, az nem jelenti, hogy exportképesek vagyunk, hogy nagyban jót termelünk.:) Ostobák!:)
2010. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
0%
A mezögazdaságból élöknek nem kell aót fietni én fizetek mért, a barátnőm családja a nem leadózott pénzből családi
2010. febr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!