Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyja el ennyire az...

Miért hagyja el ennyire az állam a magyar mezőgazdaságot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 08:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
0%
* családja 4 hálószobás kecot épitett ja szegényeket nem támogatja az állam...
2010. febr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
100%

A szürkemarha és a racka húsának nincs párja a világon,a mangalicáról nem is beszélve.

Nem véletlenül veszik külföldön.Úgy hívják,hogy hungarikum.

A mangalicát pl.a spanyolok veszik,vaddisznóval pároztatják és a megszülető utódokból lesz a híres spanyol sonka,amit méregdrágán adnak.

Ami ide bejön az EU-ból kajaféle(lásd tej,zöldség stb.annak se íze,se bűze.

2010. febr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed,hogy a mezőgazdaságból élőknek nem kell adózniuk???szólj már,mert akkor úgy csináljuk,ezek szerint tavaly is hiába fizettünk be 1.200.000Ft adót. Hoppá,lehet nem is adó volt?ezek szerint mert aki nem ebből él, az nagyon tudja, hogy a parasztoknak nem kell adót fizetniük,hát mi elmebetegek vagyunk,hogy fizetjük az összes járulékot+stb,még ilyen majmokat, jövő hónaptól nem is fizetek semmit,mert ti azt mondtátok nem kell.Júhéjjjj!!
2010. febr. 24. 07:41
 74/86 anonim ***** válasza:
26%
Szürkemarha gulyásnak, ragunak, illetve töltetlékárunak jó, frissensültnek alkalmatlan. Egyébként a minősége közel se olyan nagy szám, mint azt szeretnék elhitetni /Angus, Kobe, eredetvédett skót marha, az már valami/. A világpiacon szarnak is rá magasról. A mangalica az meg szerb disznófajta, az 1840-es évektől szorította ki ez eredeti magyar fajtát, a bakonyi sertést. Szóval véletlenül se hungarikum, csak papíron.
2010. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
0%

1.200.000 adót fizettél be, ez vicc?:D Mennyit vettél ki?:D

Ez az adó egy közepes keresetű alkalmazott éves jövedelemadó szintje alatt van. Ennyit fizettél be vállalkozóként, te, élősködő?:D És erre büszke is vagy? Mennyit vettél ki? 5-6-7-10-20-30 milliót? Ilyen nyerőgépbe én is beszállnék, mindig pozitív a szaldó. :)

2010. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
53%

Sötétség Fejedelme!

A mezőgazdaság nem csak a szétbasz.tt állat tartásból áll ám!Mi van a többi dologgal???

2010. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
90%

Eredetvédett skót mrha,ibizai sonka stb.nem kerül az átlag csóró magyar asztalára(ugye belőlünk van több).

Nekünk az EU-s termékekből csak az olcsó selejt szemét jut a Tescoból meg hasonlóktól.Másra ugyanis nem telik minimálbérből...

2010. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:

Légyszi-légyszi, cseréljünk egy kicsit, lennék manager, legalább lenne egy kis nyugi körülöttünk és ráérnénk foglalkozni az esküvőnkkel.

ja,volt olyan, hogy mínusszal zártam 3 hónapot(még a költségem se jött vissza,nemhogy maradt volna akár 5fillér is)úgyhogy szeretettel várlak,mert te úgyis napra pontosan megkapod a fizetésed.Az Unio-s támogatásokról meg csak annyit,hogy konkrétan eltüntek a pénzek, valahol elakadt, mert hozzánk parasztokhoz nem érkezett meg,és erről hivatalos dokumentumaim vannak,ha kéred szívesen megmutatom, úgyis olyan okos vagy, talán tudnál segíteni,hogy sajtoljuk ki ezt a pénzt. Ja, bocs,míg el nem felejtem, a földtámogatás sem érkezett meg, úgyhogy lehet köpködni nyugodtan, ha szerinted ennyire jó a parasztoknak, van egy üres tanyánk,Bács-kiskun megyében, odaadom, próbáld meg, egyből Milliomos leszel, az lesz ám a tiszta kereset!! Gyere!!

2010. febr. 25. 07:44
 79/86 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszed, hogy másnak nem kell felállnia a nulláról? Elárulom, de igen. Mégse nyavalyognak ennyit, mint a gazdálkodók. Termeljetek jó minőséget, okosan, aztán majd megéltek belőle.
2010. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
0%

Én a minőségi hústermékeket azért hoztam fel, mert ezek piacképesek. Szar minőségű tömegterméket pedig csak nagyon nyomott áron lehet eladni. Egy jóféle spanyol sonkáért 100 e felett is megadnak.

A másik, én meg megkerestem az árát annak, hogy ehessek ezt-azt, itt-ott.

2010. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!