Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ti támogatnátok...

Jobbikosok! Ti támogatnátok hogy akinek nagyobb a vagyona és jóval magasabb a fizetése neki pl egy gyorhajtásért vagy szabálysértésért többet kelljen fizetnie hiszen nem az sem igazán számít neki?

Figyelt kérdés

Én ezzel nem értek egyet több ok miatt is de várom a ti véleményeteket ill másét is.

Igazából az 1/2 kulcsos adó dolog miatt is fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.


2014. szept. 3. 11:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudjuk nagyon jól de ez akkor sem megoldás...neked attól miért jobb ha más aki megteheti többet fizet? :)) De most komolyan nem kötözködni akarok de nem lehet hogy azért nem lépünk előre mert mindenki a másikkal van elfoglalva?
2014. szept. 3. 14:52
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is szegény vagyok és nehezemre esik kifizetni éppen ezért nem követek el szabálysértéseket...öregem ha te nem vagy olyan anyagi helyzetben akkor ne hajts gyorsan...
2014. szept. 3. 14:54
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem van vagyonom, annyi amennyi, de a keresetem a beka segge alatt, bar folyamatban az uj.

ismerosnek 0 vagyon a neven, de 10x annyit keres, persze minimalbereskent.

akkor en kapjam a 10x birsagot, mert orokoltem vmit?

2014. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Eleve a bírságolást nem támogatom. Az efféle lehúzásokat már rég meg kellett volna szüntetni.
2014. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%

"De nem arra gondolok, hogy 50 helyett 55-60-ra pontozzuk agyon az embert. Az azért még nem száguldozás, nyilván a nagyobb sebesség túllépésre gondoltam."


50 helyett 55-60ra hol pontozzák vagy bírságolják agyon az embert, mikor 15km/h túllépésig nem is büntethető? Tehát lakott területen 65ig.

2014. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem lehetne ezt az egész adófizetést eltörölni a p*csába?

Húzzon már ki az állam a életemből, mert már marhára unom."



Persze, adó ne legyen, de azért az jó, hogy vannak utak, van rendőrség, kórházak, oktatás...

2014. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"50 helyett 55-60ra hol pontozzák vagy bírságolják agyon az embert, mikor 15km/h túllépésig nem is büntethető? Tehát lakott területen 65ig."


Csak arra írtam, hogy ne ugorjon a jogsija senkinek emiatt, max fizetheti a helyszíni bírságot mint most is ha megállítják. Arra írtam,, hogy ha a komolyabb túllépéseket így szankcionálnák, akkor a vagyon nem érne semmit.

2014. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan országok ahol nem fix a büntetés hanem vagyon alapján változó.


Itthon is be lehetne vezetni. Mondjuk a kocsi ára alapján egy kicsit relativizálni? Azt nehezebb eltitkolni. :)

2014. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!