Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Milyen érezhető...

Fideszesek! Milyen érezhető jótékony változást tudtok megemlíteni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen ÉREZHETŐ pozitív változás történt az utóbbi 4 évben, mondjuk dél-kelet Magyarországon élő emberek mindennapjaiban (mondjuk egy átlagos egyedülálló) a 2010 előtti időkhöz képest?

Ügyeljetek arra, hogy érezhető változás legyen, tehát "rezsicsökkentés" kilőve.


Legfőképpen azok véleményére lennék kíváncsi, akik nem pestiek, hanem főleg ezeken a területeken élnek.


Nézzük miben teljesít jobban az ország.



2014. szept. 4. 14:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos semmilyet, mert igaz, hogy például a mi rezsiszámlánk is kevesebb, de amit az egyik zsebünkbe betett, annak sajnos a sokszorosát a másik zsebünkből meg kiveszi. Adók, tb sokkal több, eddig nem létező tranzakciós adók, telefon adó, baleseti adó, népegészségügyi.........estig lehetne sorolni mennyi minden. A mérleg nyelve nem az adtam, hanem az elvettem felé billen sajnos erősen. Az egykulcsos adóval jól járók a nyertesek itt nem vitás, én nem sajnálom tőlük, de szerintem egy ilyen országban igazságtalan dolog. Mondjuk egy Szaud Arábiában tartanám az ilyen adózást helyénvalónak, ahol a legszegényebb ember is gond nélkül eszik, lakik, ruházkodik, nem nálunk.
2014. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
Eleve úgy kérdezel hogy érdemi választ nem fogadsz el. Ennek így mi értelme? Èn pl szabadon fõzhetek pálinkát nem kell attól félnem hogy a magad fajta tehetetlen emberek irigységbõl feljelentenek. Próbálj meg boldogulni mint más teszi és ne próbáld az egész világ nyomorúságát egy kormányra rákenni
2014. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
"Èn pl szabadon fõzhetek pálinkát...." Jéééézus :D
2014. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

:D micsoda érv a fidesz mellett. Szabadon főzhet pálinkát..


Még mindig nem kaptam választ a kamurezsin meg gyeden kívül.


Tehát akkor semmi sincs? Akkor miért mutogattok vissza mindig? Hisz akkor nincs különbség. Mutogassatok magatokra is.

2014. szept. 4. 21:11
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki kulturáltan válaszolt, azt lehurrogtad. Ezek után szerinted ki fog veled szóba állni, kedves kérdező? A gyakori amúgy sem reprezentatív a lakosság szempontjából.


Én kelet-magyarországi vagyok, remélem beleesek az "átlag" kategóriádba. Nincs gyerekem, nem vagyok házas.

2011 óta külföldön dolgozom, mert nem találtam munkát. Diplomás vagyok, bár itt nem a szakmámban dolgozom. Számomra tehát nyilván negatívak voltak a változások, mert el kellett jönnöm Mo-ról. A szüleim is rosszabbul élnek, apám nyugdíjas, anyám tanító. Egyikük sem kap százezreket, gondolhatjátok. Konkrétan nem tudom hogy mennyivel van kevesebb pénzük, de a kiadásaik sokat nőttek pl a gyógyszerek miatt és a kórházban is nagyon sokat kell várakozni. A benzin drága, a telefon drága, ha pénzt küldök haza, magas a tranzakciós díj, de muszáj mert a diákhitelt fizetni kell.

2014. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%
Most én kérdezek lenne olyan válasz ami neked megfelel.pl Január 1-től az alacsonyabb keresetűek is igénybe tudják venni a családi a.kedvezményt. pl A munkatársam 130 nettó helyett 180-at visz haza.
2014. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A kérdésed feltevéséből teljesen egyértelmű már eleve, hogy semmilyen válasz sem lesz jó. Hülyékre senki sem szereti pazarolni az idejét. Menj, főzz egy csésze teát, ülj le az asztalhoz és beszélgess magaddal. A kérdésed alapján neked ez a normális.


Elhiszem, hogy vagy nagyon gyerek vagy, vagy nagyon szar az életed, de azt ugye nem gondoltad komolyan, ha 70-80 ezret keresel, és nem bírsz megélni akkor azon bármelyik kormány segíteni fog?

2014. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 jonyka01 ***** válasza:
62%

A pálinkafőzés pedgi komoly döntés, s nem csak a párlat a lényeg benne. Sokkal inkább az, hogy a zöldségtermelő el tudja adni a terményét. Ha ezt egyik napról a másikra beszüntetnék, szerinted hány tonna gyümölcs ráthadna a gazdákra? Mehetnének tüntetni és öntenék a dunába mint valamikor a kukoricát.

Az MSZP idején nem hogy nem támogatták a gazdákat, de arra adtak pénzt, hogy tönkretegyék a földet. Össze sem lehet hasonlítani ezt (amit te nem tekintesz elég jónak, mert balf@asszal ébredél reggel), azzal amikor szándékosan tönkreteszik a termelőket.

2014. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen 28-as, de ez nem számít, mert nem átlagos 80 ezer forintot kereső kákán is csómót kereső még párkapocslatot összehozni sem tudó szerencsétlenekre hat.
2014. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!