Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt "rossz" az 1998-200...

Miért volt "rossz" az 1998-2002 közötti Fidesz-kormányzat?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy 28000 forintról 52000 ezer forintra emelték a minimálbért?
2014. szept. 15. 08:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem butaság, Bokros csökkentette a kiadásokat, és teletömte az államkasszát.


Happyend Kft, 1 milliárd ft tűzijáték rendezésre. Persze 50 évre titkosítva van alá Fidesz.

Torgyán család beültetése a Malévba.

Szabadi Béla ügye.

Varga Tamás.


Ezek az ügyek.


Amiért rossz volt, én emlékszem 2000-ben kezdtem egy új helyen, mindennap dugig volt. 2 év alatt drasztikusan esett a forgalom, 2002-ben el is kellett jönnöm onnan.

Ugyanis, ha valamit hirtelen duplájára emelnek, azt ki is kell termelni. Ezáltal az árak növekednek, a piac szűkül.

Én akkor 160 ezer ft kerestem, igaz sokat melóztam, de ez a minimálbér hiszti sose érintett. Viszont ez 2002-re lement 100-120 ezerre, így elmentem más helyre melózni.

Egyébként 2000-től kapcsolt lejtmenetbe az ország elég erősen.

2014. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Hazavágták Bokros egész csomagját.
2014. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 PHP de kóder! ***** válasza:
20%

akkor csak fizetett.


ez meg rosszabb


gondolkozz!

2014. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 güris ***** válasza:
59%
Miért is?Mert tulajdonképpen ők találták ki a svájci frankos őrültséget?Mert meguszták a Kya Ibrahim féle milliárdos csalásokat?Saját népüket lopták meg!2002 végén a Bokros csomaggal szerzett plussz pénzeket 1-2 hónap alatt mind elverték ami miatt meggyesiéknek kölcsönt kellett felvenni hogy nyugdíjjat és béremeléi igéreteiket betarthassák...!Szerintem BŰNÖS!
2014. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

""Miért is?Mert tulajdonképpen ők találták ki a svájci frankos őrültséget?""


Ennyire tájékozatlan vagy???


[link]

2014. szept. 16. 10:22
 16/20 A kérdező kommentje:

9-es:""Kérdező, neked nem érdemes mondani semmit,""


Neked nem érdemes mondani semmit, mert nem látsz az orrodnál tovább és csak ugyanazt a "lemezt" fújod : fúj, fúj fidesz.


Természetesem mint minden kormánynak a fidesznek is vannak hibái de ha az összképet nézzük sokkal jobban vezeték 1998 és 2002 között az országot ugyanúgy mint ahogyan most is mint az MSZP !

2014. szept. 16. 10:26
 17/20 anonim ***** válasza:

Valóban nem... mint akkor is és most is a népen bevasalt pénzből építik a saját királyságuk.

Csak van, aki ezt látja, van, aki nem.

Mszp is ilyen volt.

Horn és Megyó alatt még nem, de Jött Fletó, aki elk_rta nem is kicsit, aztán jött a Orbán elvtárs (aki Fletóval együtt ült a KISZ-ben, ezért is érdekes, mikor Orbán komcsizik), aki szétk_rta az egészet.

2014. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

""Nem volt rossz, de a Bokros-csomag indította be ehhez a gazdasági növekedést.""


Ja!


Azért volt Bokros idején 14% az infláció és a munkanélküliség 10%-fölötti - a Fidesz kormány alatt pedig 5% körüli infláció.

Azért zavarták el Bokros Lajost a Szerbek is fél év után a tanácsadói posztról mert olyan jól érti a dolgát ugye?

Bokros olyan mint az IMF csak megszorítani tud - ugye tudjuk már, hogy ez az út nem járható , erre már az EU vezetői is rájöttek.

2014. szept. 17. 10:00
 19/20 güris ***** válasza:
Jelenleg a munkanélküliség azért alacsony, mert a leröviditett munkanélküli segélyből hamar kihullanak az emberek,és azok talán mind dolgoznak?Fenét!A gazdasági növekedést csak a FIDESZ közeli nagy,és a talponmaradt kisvállalkozók,na és a sok a nép pénzéből élősködő őstermelő élvezheti A 70 000ft ból tengődő alacsonykpzetségű többség,nyugdíj és gyenge egészségügyi ellátásban részesülőkt, a nagy növekedést csak a TV-ből ismerik.Nem a minimálbért kéne emelgetni,mert a szerencsétlen kiszolgáltatott melós úgy sem kapja meg, hanem MUNKAHELYEK kellenének közmunka helyett.Aki nem hiszi, próbálja ki!A közmunkát.MEGALÁZÓ!EZ NEM MUNKAHELY.És ez egy szőrnyű jövőkép.
2014. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 güris ***** válasza:
Az OTP és a devizahitelezés kezdetei hazánkban-honnan kezdődött? Ha ezt beírod ott elolvashatod,hogy a lakáscélu deviza ALAPU hitelezés melyik kormány uralkodása alatt kezdődött.
2014. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!