Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt Magyarországon soha nem...

Bob76xd kérdése:

Itt Magyarországon soha nem lesz normális politikai pártok?

Figyelt kérdés
Én azt mondom hogy elegem van az egész pártból és már nem szimpatizálok a Fidesszel. Ne legyen MSZP, DK, LMP, Jobbik, MIÉP, SZDSZ, Fidesz, Együtt 2014, Munkáspárt, Független Kisgazdapárt, Magyar Demokrata Fórum, Munkáspárt 2006 Európai baloldal, Jólét és Szabadság Demokrata közösség, Új Dimenzió párt, Magyar Liberális Párt, Kereszténydemokrata Néppárt, A BALPÁRT, Összefogás Párt (Szepesi Zsolt pártja), Párbeszéd Magyarországért, Zöldek Pártja, Szociáldemokraták (Szocdemek), Közösség a Társadalmi Igazságosságért Néppárt (Szili Katalin pártja), Seres Mária Szövetségesei, A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt és ne legyen MCP (Magyarországi Cigány párt). Én tényleg feladom az egészet, tényleg nem politizálok a Fidesszel, a Jobbikkal és a baloldali pártokkal! Meg szeretnék változni, el menni külföldre és új életet kezdeni. Mert én ezt már nem bírom tovább! Ti is mondjátok ez a véleményeteket nekem.

2014. szept. 19. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%

Számodra csak egyetlen normális "pártok" létezhet: amit te alapítasz. :D

Fogj neki!

Szerintem legyen a program első pontja a helyesírással és megfelelő fogalmazással való társadalmi elvárásokkal való szembepisilés!

Tagfelvétel legyen a max 90-es IQ, de tisztségviselő csak 70-es IQ alatt lehessen valaki!

Ez neked elég normális lenne szerintem. :)

2014. szept. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!