Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt Magyarországon soha nem...

Bob76xd kérdése:

Itt Magyarországon soha nem lesz normális politikai pártok?

Figyelt kérdés
Én azt mondom hogy elegem van az egész pártból és már nem szimpatizálok a Fidesszel. Ne legyen MSZP, DK, LMP, Jobbik, MIÉP, SZDSZ, Fidesz, Együtt 2014, Munkáspárt, Független Kisgazdapárt, Magyar Demokrata Fórum, Munkáspárt 2006 Európai baloldal, Jólét és Szabadság Demokrata közösség, Új Dimenzió párt, Magyar Liberális Párt, Kereszténydemokrata Néppárt, A BALPÁRT, Összefogás Párt (Szepesi Zsolt pártja), Párbeszéd Magyarországért, Zöldek Pártja, Szociáldemokraták (Szocdemek), Közösség a Társadalmi Igazságosságért Néppárt (Szili Katalin pártja), Seres Mária Szövetségesei, A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt és ne legyen MCP (Magyarországi Cigány párt). Én tényleg feladom az egészet, tényleg nem politizálok a Fidesszel, a Jobbikkal és a baloldali pártokkal! Meg szeretnék változni, el menni külföldre és új életet kezdeni. Mert én ezt már nem bírom tovább! Ti is mondjátok ez a véleményeteket nekem.

2014. szept. 19. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mivel a lakosság sem normális és ezeket tudja csak kitermelni.


Amúgy nem akarlak megbántani, de te sem tűnsz túl intelligensnek így első blikkre.

2014. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyanok vannak/lesznek, akikre szavaznak.


A baj nem magaban a partokban van, hanem hogy kitermelodott egy politikusi reteg, aki ezekbe szetterult. Es teljesen mindegy hogy mostantol pl DK EPM stb neven futnak ugyanazok akik leszerepeltek mar korabban, de hozhatnek peldakat jobbrol is, ha Uj Jobboldali Part alakulna LAzar vezetesevel, az se valtoztatna semmin.


Az a gatlastalan politikusi generacio aki 90 ota beleult ezek vezetesebe, es akik levalthatatlanok, mert helyettuk is csak rajuk lehet szavazni, az a fo gond, nem maguk a partok.

2014. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező írt nekem privát üzenetet, amiben arra kért, hogy magyarázzam el neki, hogy mit jelent az intelligens.


1, Kérlek ne írj nekem ilyen privát baromságokat, mert úgy sem válaszolok.


2, Az intelligens ember egyik sajátja, hogy nem úgy fogalmaz, mint ha meg lenne zavarodva az elméje.

A te fogalmazásod eléggé ilyen, ezért is írtam, hogy nem tűnsz túl intelligensnek, bár a Malát A néven ideírogató csávónál még így is jobb vagy.


Például mi az, hogy "Magyarországon soha nem lesz normális politikai pártok?" vagy "elegem van az egész pártból"?

Aztán felsorolod ide az összes pártot tök feleslegesen.

Meg most mi az, hogy nem politizálsz tovább a pártokkal és meg akarsz változni és el akarsz menni külföldre új életet kezdeni, mert már nem bírod tovább?


Komolyan, mint akinek minden nap fegyvert fognak a fejéhez, hogy bele kell nyomnia az arcát egy lavór sz*rba. :D Senki nem kötelez rá, hogy politizálj...


Remélem kielégítő volt a válasz.

2014. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ott vannak az uj, fiatal, modern partok, csak kutya se szavaz rajuk. Van bizonyitott szakember is a politikai palettan (pl Bokros) de kutya sem szavaz semmi uj formaciora, mert a csirkefarhaton elo nyugger csak Viktorban es Feriben tud gondolkodni. Az nyer, akinek van tamogatottsaga, ilyen egyszeru a keplet. Szerintem mar az LMP 5%a is csoda, es a protest szavazatoknak koszonheto.
2014. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Hozott anyagból dolgozik mind. Amilyen az agyisten olyan a fogadj isten is. Majd ha a magyar népet nem lehet populista maszlaggal megetetni.
2014. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta világ,a világ azóta nincs nem lesz olyan ember,párt,tett,időjárás ami-akik egyformán tetszenek és mindenki szeret,elfogad,jónak tart.
2014. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Tegyük fel hogy én mint becsületes magyar ember, aki jót akar az országnak, alapítanék egy pártot. Valami módon elérném hogy mindenki ismerje meg a pártomat (aminek az elvei szerinted egy jó párté lenne), ekkor felveszek párttagokat, mivel személyesen NEM tudok mindenkit megismerni, erre az egyik pártagom felidegesedik és egy uniós zászlót kihajít a parlamentből, ekkor elérem hogy ez a tag, maga lépjen ki a pártból, mert ezt nálam nem teheti meg. De az ATV-n már olyan hírek is járnak hogy ez a párttagom az én felhívásomra tette, hogy verekedett a testőrökkel és mindenféle pletykát terjesztenek ami NEM igaz. Ebből lesz egy botrány, ami miatt te ,,nem normális'' pártnak könyveled el az enyémet. Most kérdem, én erről hol tehetek? Aztán a folytatása hogy megmondom neki hogy maga lépjen ki a pártomból mert ezt itt nem teheti, erre kilép, szervez kicsit később egy tüntetést ahol valakit leköpnek, és megint mindent az ATV az én pártomra fog rá, holott én már kitettem ennek az embernek a szűrét. De az ATV megint mindent rám fog, és te megint ,,nem normálisnak,, könyveled el a pártomat. A kérdés : miért vagyok én ezért hibás?



ÉN EZT A VÉLEMÉNYT POLITIKÁTÓL FÜGGETLENÜL IRTAM, ELNÉZÉST HOGY PONT EGY JOBBIKOS ESETET IRTAM LE, ÉN VELÜK SZIMPATIZÁLOK EZÉRT AZ TŐLÜK TUDTAM IRNI EGY TÖRTÉNETET DE EZ MINDEGYIK PÁRTRA ÉRVÉNYES. Bemocskolják egymást, és aki médiából híresztelődik minden pártról hall rosszat.

2014. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Csinálhatsz te bármit,értesülhetsz bárhonnan,akkor sem fog mindenkinek tetszeni egyformán. Az egyiknek mert van rajta sapka, a másiknak mert nincs rajta.
2014. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Tudod barátom, Gyurcsánynak és Orbánnak urvái vannak. Lehet hogy leszopták mind kettőjük fast, azért vannak ilyen sok hívei :/ Nekem ebből lett elegem. Ezért vagyok független ember, és nem politizálok senkivel se!

Ezt te honnan tudod,ha nem politizálsz??HE?

(Olyan privátot írt a kérdező,hogy nem engedte át a modi)

2014. szept. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 M.r Frakk ***** válasza:

Gratulálok kedves kérdezõ!

Nyelvtan 5-ös....

2014. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!