Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre újra csend a...

Mikor lesz végre újra csend a Szabadság téren?

Figyelt kérdés

Már eddig is rohadt unalmas volt, h pár idióta minden nap rendezvényt tart hónapok óta, így gyakorlatilag a téren lehetetlen estefelé lazulni anélkül, h ne a politikát kellene hallgatni(a legjobb h kb vannak vagy 10-en, de hangfalakból üvölt a hangja a bemondónőnek, mintha nem tudom hány százan lennének)

A mai nap viszont vitt mindent, kereken 19 órától egészen 20 percen keresztül sikított, hörgött, artikulátlan módon zajolt.

Nem lehet ezt valahogy korlátozni?

Tehát egy héten egyszer kijönnek azt mondom jó, de minden nap?



2014. szept. 19. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik az a csoport?
2014. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig ott vannak a vandálok? Én azóta elkerülöm azt a teret, amióta a vandál csőcselék odagyűlt az épülő emlékműhöz, és szétrongálták, szétdobálták azt. Jó lenne, ha a rendőrség végre tenné a dolgát, és bevinné a rongáló lumpeneket. Nem szívesen jár arra az ember a vandálok miatt.... főleg este nem. Nem tudom, most mi a helyzet, de ezek szerint még mindig ott lebzselnek.
2014. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Ja, a holokauszterek azok?

Akkor nem kérdeztem.

2014. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azok.

De minden este érted?

2014. szept. 19. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Azok a zsidók még mindig ott vannak?


Áhh...szerencse, hogy mostanában nem jártam Budapesten, megint beszólnék nekik.

A nyugdíjasok igen ráérnek, a holo túlélők meg különösen.

2014. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Basszus, ember, elhiszem, hogy zavar, de joguk van hozzá. Te is kimehetsz akárhányszor tüntetni valami ellen ami nem tetszik. Egyedül is. Én is megtehetem és bárki más is.

Az emberi jogok az egyetlen értelmes dolog a magyar politikában amiért még ki lehet állni. Ne sértsd meg az emberi jogokat.

2014. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Te is kimehetsz akárhányszor tüntetni valami ellen ami nem tetszik."


Aha, próbáld meg ugyanezt a szovjet megszállási obeliszkkel. Helyszíni tarkónlövés, ha közel mész, nem hogy tojásdobálás meg kordonbontás.


Budaházynak anno annyi volt a bűne, hogy többedmagával leszedte a sarló-kalapácsos címert és a Dunába dobta. Fél évig tartó hajtóvadászat indult ellene.


Most ugyanezt teszik (értsd: megrongálják) a zsidók a másik emlékművel, de a hajuk szála se görbül.

2014. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!