Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan trianont,...

Miért szidják sokan trianont, mikor ott született meg újból Magyarország? Trianon nélkül nem is léteznénk!

Figyelt kérdés
Hálásnak kéne lennünk az angoloknak és a franciáknak hogy létrehozták Magyarországot, hiszen előtte nem is léteztünk mint ország több száz éven át.
2014. okt. 5. 15:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy ostobaság.

Magyarország, akkor is létezett, amikor a Habsburg Birodalom része volt.


Írország is létezett 1921 előtt, annak ellenére, hogy a British Empájör része volt.

2014. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%

kérdező:

[link]

2014. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%
"Tetszettünk volna megnyerni a háborút!" Én se értem a szitkozódókat.
2014. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan mintha azt kérdeznéd, miért nem örül valaki a karja amputálásának, mert ez mentette meg az életét. Enélkül halott lenne, de ettől még nem örül neki és hiányzik a végtagja.
2014. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4. akkor szerinted is igazam van? Magyarország életét is megmentették ott!
2014. okt. 5. 15:57
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Te így akarod értelmezni és ez így is borzalmas.
2014. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha Magyarország nem létezett, akkor hogyan viselhette pl. Mária Terézia a magyar királyi címet?


Amúgy őszintén, te örülsz annak, hogy feldarabolták az országunkat? Komolyan nem értem az ilyen embereket, mint te. Azt még talán megértem, hogy ma már nem akarod, hogy a régi határok vissza legyenek állítva, de amit te meg a társaid műveltek az a történelmünk, az őseink gyalázása!

2014. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
2014. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy a magyar oktatás szégyene!
2014. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 progizo ***** válasza:
88%

És azért is hálásnak kellene lennünk az angoloknak meg a franciáknak, hogy több területünket csatolták a szomszédainkhoz, mint amennyit Magyarországként meghagytak? Amit meghagytak, az csak egy magyarrezervátum!

Én akkor már inkább a németeknek meg az olaszoknak lennék hálás a Bécsi Döntések miatt.

2014. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!