Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szereti a Jobbikot,...

Aki nem szereti a Jobbikot, miért jutott ere a döntésre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 21:11
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
* Bocsi, "ERRE"
2014. okt. 5. 21:12
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Én a tipikus 2006-os csőcselékféle embereik miatt. Megszólalni nem kell, megoldás meg csak töréssel-zúzással vagy eltörléssel.
2014. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

Nos, én először szimpatizáltam velük, ideje lenne normális közbiztonságot teremteni, de aztán elolvastam a gazdasági programjukat....


Sajnos ezt sokan nem teszik meg, csak annyit tudnak, hogy "jobbik megöli a cigókat, rájuk szavazok".

2014. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretem a populistákat, és a Jobbik nagyon keményen populista. Pl olyanok, hogy felterjesztenek törvényt arra, hogy büntessék a melegeket. LOL? A XXI. századi Európában sehol nem valósulhatna meg ilyesmi, és ezt ők is teljesen jól tudják. De a szavazóik ezt imádják, és ezért csinálni kell. Direkt mellébeszélés, csak hogy rájátszanak valami olyan elterjedt dologra, mint a melegek vagy zsidók elleni előítélet. Nem bírom az ilyesmit.
2014. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

Elsősorban a gazdasági programjuk miatt, melyből semmit nem lehet megvalósítani.

Másodsorban a zsidózás-cigányozás miatt.

Én sem szeretem a cigányokat, de nem is ítélek el minden cigányt. Megoldást a problémára ők sem tudnak.

2014. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
51%
Engem taszít az egész "kultúra", amit képviselnek. Árpádsáv, turul, Gárda, címerek mindenhol... Törvények a melegek és cigányok ellen? Ne szórakozzunk már...
2014. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Meleg vagyok. És nem fogok egy olyan pártra szavazni,amely a melegek 99%-át a börtönben akarja látni,(ugyanis a törvényjavaslatuk semmi konkrétumot nem ír arra,hogy mi számít reklámozásnak. Azaz,ha a szomszédom tudja rólam,hogy egy férfivel élek együtt,akkor azért is feljelenthet,hogy nem önmagamból kiindulva reklámoztam,de így is reklámozásnak számít,és mehetek a dutyiba 3-5 évre..)Hogy valaki homoszexuális,arról nem tehet,ezt ők is nagyon jól tudják, de azt is tudják,hogy a szavazóik erre tapsolnának,és elégedettségüket látva megnyugodhatnának az újraválasztásukban...

Ott bukott meg nálam a dolog,hogy itt mutatták meg azt,hogy a szavazatszerzésekért bármire képesek,még arra is ,hogy börtönbe küldjék azokat,akik nem tehetnek arról,hogy melegek,hisz a homoszexualitás az anyaméhben már eldől. És hát a melegfelvonulásokon is érdemes megnézni az ellentüntetők ruházatát,és a tábláikat. Nem fogjátok kitalálni melyik párttal szimpatizálnak. Beszélnek magyar összetartásról,miközben a felvonulás után magyar ver magyart,azért mert az egyik homoszexuális,a másik meg nem. Szánalmas primitívek.

2014. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

7-es vagyok. Úgylátom,jól le lettem pontozva. :-)

De a jobbik soha a büdös életben nem fog hatalomra kerülni,de ha oda is kerül,nem sokáig marad ott,egy ilyen párt nem húzza 2 évnél tovább ( lásd osztrák FPÖ Jörg Haider idejében) ha meg ilyen törvényeket hoznának,a világ bezárja előttünk a kapuit,nemhogy gazdasági fellendülés nem lesz it,hanem forint árfolyam 370,stbstb. Aztán majd próbáljon megélni még ennél is kevesebből a magyar,mivel ha kivonul a külföldi cégek akárcsak kicsi része,az adóemeléssel kell hogy járjon,mivel nem lesz ki adózzon a munkája után,mivel nem lesz fizetése amiből adózzon. Csak kicsit gondolkodni kellene. Igen,meleg létemre nemcsak a homoszexualitásom védelme a fontos,mielőtt valaki ezzel jönne,amikor kritizálom a jobbikot.

2014. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert ostoba.
2014. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

Mert nem vagyok náci. Nem bírom,mikor valaki egy nép csoport,viselkedés ellen megy. Nem bírom a nacionalizmust, kozmopolita világot élünk, nem kell itt turulozni meg gárdázni,hányingerem van tőle. Szerintem aki jobbikos,annak az életében valami elvan romolva,és mást hibáztat,nem tudom,ez csak az én szemléletem.

Volt egy felmérés,hogy majdnem minden főiskolás jobbikos magányos.Elgondolkoztató...

2014. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!