Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak rájönni az...

Miért nem tudnak rájönni az emberek, hogy Bokros Lajos a legjobb jelölt főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

Egy tanult, művelt, kiváló szakember, aki kihozta az országot anno a Bokros-csomaggal a szarból, és utána annak a gyümölcsét éreztük 1998-2002 között. Hiába aratta le a Fidesz a babérokat.

Most függetlenül attól, hogy a Blikkben jelent meg ez a riport, szerintem nagyon korrekt, amiket Bokros mond: [link]


2014. okt. 7. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Aki Pesten él és nem elvakult balos, az láthatja, hogy Tarlós 4 éve alatt a főváros százszor annyit fejlődött és szépült, mint Demszky 20 éve alatt. A kormánnyal nem küzdeni kell, hanem együttműködni. Ekkora ellenszélben nem lenne szerencsés Bokros kínlódásának esélyt adni. Ráadásul polgármesterségben nulla a tapasztalata.

A Fidesz több milliárdos kampánya szerintem légből kapott hazugság. Néhány plakátot látok Tarlósról, ennyi a kampány. Ő meg dolgozik szépen tovább. Jó ez így.

2014. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy Bokrost még mindig negatívan ítélik meg a csomagja miatt, nekem egyértelműen jelzi, hogy teljesen alkalmatlan politikusnak.
2014. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kedves 80%!


A te logikádból kiindulva, akkor innentől nem is kell választásokat tartani. Hiszen most a kormány Fideszes, az önkormányzatoknak is azoknak kell lenni, aztán meg ügye az önkormányzatok Fideszesek, akkor a kormánynak is annak kell lennie. Magyarán semmi értelme választásokat tartani.

Vagy nem?

2014. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes... mivel néhányan ellenzik a baloldalon ezért megnézném mit tud.
2014. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy oda ne rohanjak.
2014. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem szimpatizálok a Fidesszel, de budapesti lakosként naponta átmegyek a városon tömegközlekedéssel. És Tarlós óra elég sokat javult a helyzet. Igaz hogy a legtöbb projekt még Demszky alatt indult, de Tarlós gyorsan befejezte őket és sok mást is csinált aminek köszönhetően jobb lett a város.
2014. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#5: nem ezt mondtam. De én nem szeretnék asszisztálni ahhoz, hogy a baloldal 4 évig rajtam kísérletezgessen egy pár napja elővakart jelölttel.

Egyértelmű, hogy egy főváros akkor működik jól, ha kölcsönösen együttműködik a kormánnyal. Belátható, hogy a jelenlegi helyzetben ez nem működne. Még a saját emberei között se lenne meg a többségi támogatása. Egyszerűen vétek lenne megválasztani.

2014. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es fején találta a szöget: Bokros Lajos húsz éve képtelen bármiféle szerephez jutni a politikában, és még mindig csak a csomagjáról ismerik.

Megannyi kormányváltás meg pártalapítás ellenére mindig csak nevetséges EU-s száműzetésekre meg félszázalékos pártokban való indulásra futotta az erejéből. Ha pedig kitűnő szakember, az csak tovább súlyosbítja azt a tényt, hogy soha nem tudta pozícióba verekedni magát.


Ha saját magát képtelen volt húsz év alatt egy értékelhető politikai pályára menedzselni, hogy fog érvényt szerezni a főváros érdekeinek a Fideszes ellenszélben? Hát sehogy.

2014. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lajosunk túlságosan is belekotorászott az emberek zsebébe a csomagja során. Igaz, hogy ezen emberek azota sokal üresebb zsebbel járnak de azt nem fogjak fel, hogy ezért az felelős aki lekaszálta a bokros csomagot.
2014. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Ha pedig kitűnő szakember, az csak tovább súlyosbítja azt a tényt, hogy soha nem tudta pozícióba verekedni magát. "

Matolcsy jó pozícióba tudta verekedni magát, de szakemberként van olyan jó szerinted, mint Bokros? A politikában a pártok emberei kapnak mindent, nem számít, ki milyen jó szakember, ha ellenük van.

2014. okt. 7. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!