Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítják a kémiai...

Miért állítják a kémiai kasztrálásról a liberálisok, hogy "középkori" módszer, mikor több európai országban is van?

Figyelt kérdés
Németországban és Csehországban választható büntetési tétel, Lengyelországban 15 év alatti áldozat esetén KÖTELEZŐ! Oroszországban szintén. Most akkor a liberálisok úgy beszélnek bizonyos témákról, hogy UTÁNA SEM NÉZNEK.

2014. okt. 8. 15:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
a kémiai kasztrálásra áll fel neked, kérdező?
2014. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
túl sok a duma keres pár barátot nekik magyaráz, bár gondolom ők se hallgatnák végig az álértelmiségi okoskodás maszlagot
2014. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Na mi van, kifogytunk az érvekből, marad a személyeskedés? :D Ajj de szánalmas. A jelentését nem ismeritek a dolognak, de pofáztok, aztán mikor szembesítenek azzal, hogy hülyeséget beszéltetek, meg személyeskedni kezdtek. SZÁ-NAL-MAS!
2014. okt. 9. 07:05
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A nemi erőszakot tevők nem szexuális vonzalmat éreznek az áldozat iránt és nem a nőhiányukat vezetik le az áldozaton (közvetlenül). Ha így lenne, akkor csak hajléktalan erőszakolók lennének akinek sem külső adottságai sem anyagi helyzete, sem életpályája nem engedi hogy fizetős vagy "ingyenes szolgáltatást" vehessen igénybe.


De nem így van. Az erőszaktevő azért erőszakol mert a másik/azonos nemmel szembeni valamilyen sérelmét (aminek éppenséggel lehet az oka hogy nem sikerült senkivel se összejönnie, de ez ritka) vagy gyerekkori traumát (gyakran az erőszaktevő is volt áldozat mint gyerek) próbál ilyen módon feldolgozni, hogy fájdalmat és szenvedést okoz az áldozatnak, nem pedig magának (nemi)élvezetet.


A hormonális kasztrálás csak annyit ér, hogy nem fogja a mechanikus ingereket élvezni. Felállni felfog/nedvesedni befog, csak az eddig sem létező hormonális élvezetet kapcsolod ki. Adsz a szarnak egy nagy pofont vele.


Ha kikapcsolná akkor is csak annyit érnél hogy a nemi szerve helyett más tárgyat találna amivel kárt tehet az áldozatban.

2014. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Andizsuzsi ***** válasza:

" mindig megpróbálsz kiállni azok mellett az "érvek" mellett, amelyek vagy bűnözőket vagy egyéb szadistákat védenek. "


Egyetlen példát hozzál az én hozzászólásaim közül, ahol én bűnözőt védtem volna. Amúgy én nem szoktam megpróbálni. Ha úgy gondolom, akkor kiállok. De bűnözők mellett sosem. Mélyen elítélem az erőszakos bűncselekmények elkövetőit. De a kérdésed nem erről szólt és én nem ezzel kapcsolatban válaszoltam. A kérdésed a liberálisokról szólt, márpedig a kémiai kasztrálást nem csak a liberálisok ellenzik. Ezt cáfold meg, és akkor rövidre zárhatjuk a témát.

2014. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

azért kérdeztem kérdező, mert oylan szinten izgat a téma, annyit tudtál írni róla, hogy azt gondoltam ez a fétised

vannak ilyen emberek, nem kell szégyenkezned emiatt

ott van pl. a bem.com, amiről anno azt hittem, hogy a Műegyetem, hát nem :)


ahogy elnézem veled ellentétben a többséget abszolút hidegen hagyja a kémia kasztrálás


szal nem személyeskedésnek szántam

2014. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

egyetértek 14-essel. a lényeg a másikon való uralkodás


ma megerőszakolja, mert vannak működői golyói

holnap után meg leszúrja, mert már megdugni nem akarja


arról nem beszélve, hogy a pedofilhisztit is arra használják a kormányok szándékoan hogy mindenkit megfigyelhessenek a neten


továbbá usa-ban lassan nem lehet hozzáérni egy gyerekhez mert egyből pedofil vagy

angliában ráhívták apukára a zsarukat mert a saját gyerekét fotózta le egy mallban

a 11 éves svájci fiút hónapokig tartották bezárva mert segített a 4-5 éves hugának pisilni

végtelenségig lehetne sorolni

2014. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel a "kérdéssel" ennyit foglalkozni! Figyeljetek oda a dátumra, talán feltűnt nektek is, hogy mennyire megsokszorozódtak a jobbikos hisztik, kérdések! Hiába, kampány van, mindent be kell vetni! Lassan a csigaházakat is árpádsávosra festik, és ilyen csigákkal árasztják el az országot. :)

Hajrá, kedves kérdező! Nem is bánom, ha néhány helyen nyertek, kiderül, hogy mennyire nem működik máshol sem a nagy jobbikos program, és így talán a legközelebbi országgyűlésin majd megérzi a párt a kiábrándult szavazók számát, amiből most is van néhány, csak csendesen teszik!

2014. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó


Tipikus példája vagy annak, ha valaki az érzelmeit helyezi a politikába. De tudod, azt számokban és százalékokban mérik.


2009: 427 773 szavazat. 14,77%


2010: 855 436 szavazat. 16,67%


2014: 1 020 476 szavazat. 20,30%


Milyen gyengülésről beszélsz? :D Az önkormányzati választásokra meg rátérve, ahol jobbikos polgármester van, érdekes módon gyarapodik a város, és eszük ágában sincs mást választani. Sőt, Tiszavasváriban 2012-ben az időközi választáson jobb eredményt ért el a jobbikos polgármester, mint 2010-ben. Na, mehetsz gyorsan brüsszelbe nyivákolni, hogy minő rasszizmus és antiszemitizmus tombol itt! :DD

2014. okt. 10. 07:17
 20/28 A kérdező kommentje:
Mennyire szánalmas.
2014. okt. 10. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!