Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok: Ha a...

Fidesz szimpatizánsok: Ha a következő években sokat romlik az életszinvonal akkor többé nem támogatjátok a kormánypártunkat?

Figyelt kérdés

Hallottam hírét, hogy a következő 3 év a "túlélésről fog szólni" Hatalmas megszorítások vannak tervben.. több mint 1700milliárddal szeretnék csökkenteni a hiányt (GDP 5,5%-a)

Amennyiben ez megvalósúl s mondjuk a minimálbéretek vagy éppen a nyugdíj kevesebb lesz (stb.) akkor mit fogtok gondolni?

2018-ban már 8 éves ciklust zár be a jelenlegi kormány kormányzása. Ha azt mondjuk 'az elmúlt 8 esztendő' már nem Feri bácsiékra hanem Viki cimborájára gondolunk...

Tehát, már most is, hiába van rezsicsökkentés.. az ember amit kap pénzbevételt, a másik ablakon teheti be a számláira, félretenni gyakorta nem tud, már a bankba se tudja tartani a pénzé mert nem fizetnek rá semmit.. Mi lesz még?

Most persze, lehet mondani "a remény hal meg utoljára"

csak kíváncsi vagyok, mi a vélemény a további megszorításokról.



2014. okt. 8. 17:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én már idén sem támogattam a fideszt, amiatt amit az egyetemekkel csináltak. (2010-ben még rájuk szavaztam)
2014. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!