Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK szimpatizánsok! Miért pont...

DK szimpatizánsok! Miért pont ez a párt?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, van itt bőven dk-s. Én is rájuk szavaztam, de nekem ők inkább a kisebbik rossz, mintsem a jó. Az érdekelne, ti mit láttok bennük, mi tetszik vagy nem tetszik a programjukban?

Ha lehet írjatok kort is légyszi!

Köszi!



2014. máj. 26. 16:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Az egyetlen olyan magyar baloldali párt, amelyik semmilyen kompromisszumra nem hajlandó a jobboldallal! Röviden: hiteles! Ezért szavaztam rájuk én is tegnap.
2014. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Be voltam állva + piálva, nem találtam a fideszes emblémát bocsi
2014. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Őszödi Ferenc ***** válasza:
94%
A válaszokra én is felettébb kíváncsi lennék... :)
2014. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit is!

Kedves trollok! A kérdést nem azért írtam ki, hogy lepontozhassatok mindenkit, aki máshogy látja a politikát mint ti! Szerintem kijelenthető, hogy a kisemberek mind arra szavaznak, aki a legjobb az országnak. Csak mindenkinek más a "jó". De ettől még nem lepontozni a másikat. Illetve észrevettem, hogy itt rengetegen küzdenek szövegértelmezési problémával. A "mennyire hasznos a válasz?" azt jelenti, mennyire ad választ a kérdésre, nem pedig azt "mennyire értesz egyet a válaszoló véleményével?".

2014. máj. 26. 17:25
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem foglalkoztam a programjukkal. Mesterházynak akartam üzenni, hogy húzzon el, mert ha marad, akkor tényleg vége lesz záros határidőn belül a baloldalnak. Az meglepett, hogy milyen sokan gondolkodtak így, és fordultak el ilyen alapon a korábban abszolút befutónak tűnő MSZP-től. Emlékeztetnék rá, hogy a közvéleménykutatók 4 % körüli eredményt jósoltak a DK-nak és az Együttnek. Ehhez képest nagy meglepetés volt a sokkal jobb szereplés, és ez csak az MSZP és Mesterházy elleni protest szavazással magyarázható.
2014. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

"MSZP és Mesterházy elleni protest szavazással magyarázható."


Ha az MSZP ellen akarsz szavazni, miért nem a FIDESZre Jobbikra vagy bármelyikre szavaztál ?


Ha baloldali akarsz lenni,miért nem Bajnaira vyga akár a Munkáspártra szavaztál ?

2014. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%
Hát a FIDESZ-re vagy a Jobbikra soha. Csak a baloldalon belül akartam protestálni. Ilyen alapon majdnem mindegy volt, hogy a DK-ra vagy az Együtt-PM-re esett a választás. Bajnaiékat azért nem akartam, mert máig sem bocsátom meg neki, hogy kis híján bevezette a katasztrofális ingatlanadót.
2014. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
És az MSZP vagy LMP miért nem jöhetett szóba?
2014. máj. 26. 19:05
 9/38 A kérdező kommentje:

Ja... a kort pedig azért kértem, mert mindenhol azt hallani, hogy Gyurcsány csak a nyugdíjas néniket tudja mozgósítani, ezzel szemben nekem három DK-s ismerősöm van. Kettő negyvenes, és egy fiatal egyetemista.

Én 22 vagyok.

Akik korábban írtak, azoktól is várok még kort :)

2014. máj. 26. 19:09
 10/38 anonim ***** válasza:
82%

Igazi baloldali, reálisan látja a helyzetét és meggyőző.

Míg a naiv Együtt-PM és MSZP leállt vitázni Morvai Krisztinával, addig a DK kijelentette, hogy ők nem vitáznak egy olyan párttal ami nem követi a kulturális, demokratikus irányelvet.

Tűzik ki a célokat és kampányolnak, ugyanakkor nem gondolják, hogy meg kéne nyugodniuk, hisz úgy is ők a "nagy, baloldali párt".

Fiatal, karizmatikus szakértők vannak a vezetőségben.

Magyarok és egyben európaiak.


Egyszerűen bennük látok potenciált egy erős, egységes baloldal megszervezésében.

Az MSZP, Együtt, LMP nem képes ezt megvalósítani.

2014. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!