Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi tartja Kunhalmit az MSZP-ben?

Mi tartja Kunhalmit az MSZP-ben?

Figyelt kérdés
Nem fél, hogy lehúzza őt is, mint viszonylag friss embert a párt megfáradt rendszere? Már ha nem húzta még le... Mindig azt mondják, vérfrissítés kell, de ha mindig csak egyet-egyet engednek magasabb posztokba, az inkább azt eredményezi hogy "korpa közé keveredik" mindig az az egy, és belesüpped a sok régi leharcolt arc közé. Ameddig ha egyszerre 10 új lendületes, hozzáértő arc egyszerre váltana 10 régi hiteltelenné vált embert, abból már ki lehetne indulni. De így, hogy minden friss ember mögött ugyanaz a sok díszb..i marad, így mit várnak? Miért csinálják ezt? Nem veszik észre, hogy ez baromira nem jó taktika? Miért nem akarnak igazi vérfrissítést? És a legfőbb kérdés, az újak, jelen esetben Kunhalmi ezt nem látja? Miért engedi magát elsüppedni a f.sban? Vagy azt hiszi egyedül megvált egy olyan pártot, amire 20 éve csak rakódik a sok szégyen?
2014. okt. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mi tartja Kunhalmit az MSZP-ben?"


A pénz?

2014. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Végülis jól néz ki, fiatal is, Szanyi kapitány bizots szereti az ilyet, lehet hogy más is...
2014. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: lehet... bár máshol tiszta lappal is lehetne ennyije...

#2: naiv voltam, hogy azt hittem feltehetek 1 kérdést, ami nem mocskolódás vagy uszítás, és kapok is rá normális választ...:S pedig kiváncsi vagyok rá ki mit gondol v hogy látja, de mindig csalódnom kell az emberekben:S

2014. okt. 13. 20:14
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Énkérek elnézést, hogy az MSZP-t sem jóérzéssel sem erkölccsel nem lehet összekötni. Mi másért lenne ott? Eszéért biztosan nem, reputációja nincs, legfeljebb a párton belül vannak jó kapcsolatai. Tény, hogy sok jót nem mond el egy pártról, hogy nem tudnak kitenni a kirakatba egy feddhetetlen embert, vagy legalább olyat, aki nem saját magáról ismeri be, hogy fiatal volt és szertelen...
2014. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kunhalmi nem buta nő,de egyszerre akar fiatal is lenni,és tapasztaltabb ,idősebb is. Ezáltal gyakran tyúkanyóvá válik. :D

Szerintem független polgármesterként több babér termett volna neki,ha előbb gondolkodik egy kisebb város polgármesteri székében,mivel ismertebb arc lett volna, és ha pl függetlenül indul,akkor az ismeretség miatt sokkal több az esélye,és talán még nyert is volna.

A helyében én ezt tettem volna. Az MSZP-vel nem fog már sokra menni,eleve akkor csatlakozott apárthoz,amikor már rég süllyedőpájára került,és ennél már nincs feljebb az MSZP-nek,csak lejjebb évről évre.

2014. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!