Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pécsen tényleg ennyire rossz...

Pécsen tényleg ennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés

Tegnap is feltette valaki a kérdést, de nem sok válasz érkezett rá.

Így felteszem én is.


[link]


Ennél a cikknél, főleg a hozzászólók véleménye érdekes.


Tényleg ennyire rossz Pécs?Rosszabb, mint Miskolc?



2014. okt. 15. 12:03
 1/6 Napfonat ***** válasza:
100%

Az a negyed, ahol a Zsolnai Kulturális negyed van, néhány évvel ezelőtt egy lepukkant környék volt. Pécs fő utcája, a "hatos" is keresztül vezet szó szerint a negyeden. Tavaly-tavalyelőtt még lepukkant szoc-lakások voltak a hatos mellett végig, ahol nemzetiségiek éltek embertelen szutyokban!

Bár a környéket már jelentősen megtisztították, azért még vannak utcák, amelyeket ezek az elemek népesítenek be.

Tudom, mert egy időben ott éltem, igaz, vadonat új lakásom volt. Engem sohasem ért atrocitás, mert akkora vagyok mint a Mecsek. Szerencsére.

2014. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom hogy milyen Pécs, de mi a rossz Miskolcban?
2014. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Miskolcban? Az, hogy sok ott a cigány.
2014. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Miskolciként: Jártatok már itt? Vannak szép számmal, de közel se annyian mint ahogy felnagyítja a Jobbik.
2014. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pécsett élek, mindig is itt éltem. Nem rossz a helyzet egyáltalán. Ugyanúgy, mint minden városban van egy-két olyan rész, ahol nem szívesen mászkálnék egyedül, főleg nem sötétben. De ilyen minden városban van. Sőt! Minél nagyobb egy város, annál több ilyen hely van.
2014. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Szóval ez egy burkolt, rasszista kérdés. A válaszadókban ismét nem kellett csalódnom, hozták az elvárt (alacsony) szintet.

Lesznek itt jelentgetni valók biztosan. Ez nem kuruc.info!

2014. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!