Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pintér Sándor mikor valaha...

Pintér Sándor mikor valaha valamit tenni az egyre romló közbiztonság ellen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene bármit is tenni?

Hiszen, 2 hét alatt rendet tett!

2014. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Tulajdonképpen miből gondolod, hogy romlik a közbiztonság, amennyire én tudom például az elmúlt években rekord alacsony volt az életellenes esetek -gyilkosságok- száma, és betörésből is kevesebb van.

Egy biztos, ott ahol én lakom nem lett rosszabb a közbiztonság az elmúlt négy évben, még mielőtt valaki azt hinné, hogy valami nagyon elit környék, egy alföldi kisvárosban lakom, ahol ráadásul baloldali polgármester volt, tehát nem állított minden sarokra rendőrt a belügyminisztérium.

2014. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

MIért tenne?


Nem tett semmit, mégis meglett a kétharmad. Ha a szavazók azt díjazzák, hogy nem tett semmit, akkor a logika azt diktálja, hogy ezután se tegyen semmit.

2014. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk rosszabb lett. Pedig dunántúli település, és fideszes vezetésű. Viszont több rendőr, vagy több kamera ennek ellenére sem került az utcára.
2014. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Magyarországon az átlagember már az utcára sem léphet ki a dolgozókat, nyugdíjasokat terrorizáló cigányhordák miatt!! Ide a Jobbik kell az majd rendet vág!


Az ilyen süket dumára izgultok lepontozó vadbarmok? Az élet nem a kurucinfó! És igenis fenntartom, hogy Magyarországon javult a közbiztonság, de legalábbis nem romlott. Én legalábbis nem félek végigmenni sötétben az utcán. Pedig alföldi város, jelentős roma kisebbséggel, de tudjátok mit, ne érdekeljen bennetek a valóság, csak a saját kis belterjes közösségetek hazugságai...

2014. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dolgoznak az ügyön:

index.hu/belfold/2014/10/16/plakat_firkalas_rendorseg_rongalas_vetkoztetes/

2014. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Így talán jó lesz a link: [link]
2014. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod mi a mókás, hogy pont azt igazolod, kedves utolsó, amit fölvázoltam, de mondom, engem nem különösebben zavar, csak attól még ez nem az igazság! Lehet beszélni magyarokat legyilkoló cigány hordákról, meg rémtörténeteket gyártani, csak attól ez még hazugság...

A mi városunkban egyetlen kis bűnbanda működött, őket néhány évvel ezelőtt lekapcsolták, azóta összesen egyetlen betörés volt, mármint azon a környéken, amit ismerek. Pedig korábban szinte hetente nyomtak föl autókat, élelmiszerboltokat stb.


De nem kell nekem hinni tessék végignézni a statisztikát, a szocializmus időszakában és a 90-es években sokkal több gyilkosság, súlyos testi sértés volt, mint az ezredforduló óta.

Az meg, hogy Gyöngyös egyes városrészeiben mi történik esténként hát azt végképp nem tudom neked megmondani, életemben kétszer voltam Gyöngyösön, és nem azzal foglalkoztam, hogy keressem a bajt. A közbiztonság nem arról szól, hogy kisangyalok élnek az egész országban, hanem, hogy te a lakóhelyeden hogyan érzed magad -én nem rettegek egyetlen napszakban sem, sajnálom kedves Jobbik rajongók-, meg arról, hogy az egész országban elkövetett bűncselekmények száma hogyan alakul.


Őszinte leszek, kicsit unom már az állandó bérrettegőket, akik a hazai cigányságot mindig a magyarok ellen akarják uszítani, de ne aggódj tisztában vagyok vele, hogy ez főleg pártpolitikai okokból történik, csak sajnos sokan túlságosan beleélik magukat a saját rémtörténeteikbe. Az olyan esetek, amiken az ún. "nemzeti" média bemutat, tehát, hogy "öregeznek" itt-ott az korábban is megvolt, sajnos rablógyilkosságok mindig is történtek és történni is fognak, a világ egyetlen országa sem tudta megoldani még a bűnözés problémáját, de az, hogy ez terjedne, az hazugság.


Egyébként hiszed vagy sem, a cigányság jelentős része dolgozó emberekből áll, akik közül több felsőoktatási végzettséget is szerzett. Hogy mást ne mondjak az én volt általános iskolámban jelenleg is dolgozik két cigány származású tanár.

2014. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem soha, nekem addig jó:-)
2014. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

"Az ilyen süket dumára izgultok lepontozó vadbarmok? Az élet nem a kurucinfó! És igenis fenntartom, hogy Magyarországon javult a közbiztonság, de legalábbis nem romlott. Én legalábbis nem félek végigmenni sötétben az utcán. Pedig alföldi város, jelentős roma kisebbséggel, de tudjátok mit, ne érdekeljen bennetek a valóság, csak a saját kis belterjes közösségetek hazugságai..."


Akkor mi a f..ért nem érezzük, hogy javult?

Nem mindenki osztja a hülyeségeidet, még kuruc sem kell hozzá látni!

2014. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!