Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A VIII. kerületi Karácsony...

A VIII. kerületi Karácsony Sándor utca és környéke biztonságos? A tervek szerint néhány hét múlva költöznék fel Pestre, és ott találtam albit.

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha min 120 kg-s, tömör izom vagy, és legalább országos bajnok egy harcművészetben, akkor talán nincs mitől félned:)


A poént félretéve, fogalmam sincs. De nyócker azért nem tartozik a legbiztonságosabb kerületek közé. Persze, egyes részei.

2012. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam a környéken több évig, erősen gettó ez a rész. 90%-ban cigók lakják a házakat.
2012. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hopssz.. Korányi Sándor utca :D mégse Karácsony.. szal.. az jó? annak konkrétan a vége.. üllői útnál.. elvileg
2012. aug. 8. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Az már nem olyan vészes, közel van a Klinikákhoz, sok orvostanhallgató lakik a környéken :)Én lejjebb laktam a Corvin mozi mellett, mondjuk kétszer betört a lakásba a kisebbség, de még akkor is jobb, mint a gettó. A Karácsony S. környéke nagyon veszett.

Arabokat egyébként sokat láttam arra, de azok nem foglalkoznak velünk.

2012. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az se egy rózsadomb, de ki lehet bírni. azért ha tudsz, nézz másik lakhely után, mert hosszú távon nem egy élmény.

kicsit kihalt az a környék éjjel, ráadásul régen a Ludovika téren voltak "dolgozó nők" is, nem tudom, h most vannak-e...


inkább kicsit beljebb költözz, valami forgalmasabb, jobban megközelíthető részre. ott csak a metró jár, igaz elég sűrűn, de ha az ledöglik, akkor várhatod a pótlót amire nem férsz fel, vagy egy romantikus séta keretében kutyagolhatsz a körútra.

2012. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nézelődj a Blaha környékén. Nem drágább, de jobb a közlekedése, és a biztonsága is.

Itt lakom 24éve, tudom mit beszélek:)

2012. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mivan, milyen a Korányin lakni? Vagy még ott vagy?
2014. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!