Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy egészen konkrétan miért jó, hogy a Fidesz kormányoz?

Figyelt kérdés
Igazából igaz fideszesek válaszait várom, mert valami miatt biztos úgy látták, hogy ennek az országnak és népnek a Fidesz a legjobb, ezért szavazzák meg folyamatosan. Viszont nem értem, szóval egy kis felvilágosítás jól esne, köszönöm!

#FIDESZ #Orbán Viktor #értetlenke #elmult8nyolcev
2014. okt. 22. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anyagi érdek?

1 kulcsos adó?Trafik?...stb

2014. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, nem voltam konkrét. Miért jó NEKÜNK, egyszerű jámbor magyar állampolgároknak.
2014. okt. 22. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Miért tudsz jobbat? A jobbik is ezt csinálná csak nem az internettel, hanem mással.
2014. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Engem konkrétan egyre jobban ösztönöznek külföldre. Ez nevezhető akár pozitív dolognak...
2014. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
én is elgondolkodtam érdemes-e msc-re mennem bsc után, bár egyre inkább arra hajlok hogy megyek ausztriába bsc után.
2014. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

"szóval egy kis felvilágosítás jól esne"


A felvilágosodásért és a francia forradalomért a balliberál, bolseviki, sátánista zsidók a felelősek.

Mi fideszesek hithű keresztyének vagyunk és öntudatosan elhatárolódunk az ilyen mételyező gondolatoktól.

2014. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

"én is elgondolkodtam érdemes-e msc-re mennem bsc után, bár egyre inkább arra hajlok hogy megyek ausztriába bsc után."


Érdekel egybeesés, én is itthoni tovább tanulásban gondolkodtam még 2-3 nappal ezelőttig.

Most már nem.

2014. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az ország többségének jó, hogy a pénzszivattyúk már nem pörögnek teljes gőzzel.


Ez nem jelenti azt, hogy azok, akik megszokták, hogy milliárdokat szippantanak ki az országból ne követnének el mindent, hogy az őket kiszolgáló gárdát tegyék vissza, és szabotálják a kormány munkáját.


Ha alaposan leegyszerűsítjük, két irányzat versenyez:


1.) Egyik az "integrista", aki a nemzetközi fősodratba való bekapcsolódástól reméli az ország felelmelkedését.


2.) A másik a "nemzeti" amelyik folyamatos multilaterális egyezkedéssel, vitával, dinamikus viszonyokkal keresi a megélhetést.


Szerintem az első kiesik, mióta kiderült, hogy az EU-nakk eszébe sincs német szintű gazdaságot és életszínvonalat kialakítani Magyarországon, hanem csak gyarmatnak kellünk... Igen, van erre más szebb kifejezés is, hogy "kétsebességű Európa" meg "felzárkóztatási időszak" de a lényeg ugyanaz.


Szóval maradt a folyamatos egyezkedés, és ugyanúgy harcolni a saját érdekeinkért, mint a legtöbb másik ország az EU-ban.

A németeknek, angoloknak, franciáknak is vannak érdekeltségeik Oroszországban, Kínában, de még Iránban is... Miért pont nekünk ne lehetene?


Sajnos az EU nem fogja megoldani a mi problémáinkat.

A válsáot se volt képes megoldani már 6 éve.

Ezeket nekünk kell megoldani Németországgal, Franciaországgal, Oroszországgal meg a többiekkel.

2014. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem jó! Csak az a legnagyobb baj, hogy nincs jobb és sajnos rosszabb sem! Mind ugyanaz!
2014. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjam el szarkasztikusan.


Van rezsicsökkentés miért 3X annyiba kerül a kaja.

Plusz a bankokra mobil szolgra átháritótt költségek média adó és most az internet.

A nyuggerek a nagy táboruk egyébként.


De ha másra nem is volt jó ez a nettes balhé arra igen h biztos h nem lesz 2/3-duk 2018-ban. Ezt nem fogják elfelejteni és ha mázlink van akkor fel se kerülnek soha többé.

2014. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!