Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Fidesz hatalmon,...

Miért van a Fidesz hatalmon, amikor mindenhol csak szídják?

Figyelt kérdés

Belépek a Facebook-ra,tele ocsmány,primitív képekkel,hozzászólásokkal,állandóan Orbánt és a Fideszt szídják mindenért.

A TV ugyanez,az ellenzéknek semmi nem jó,csak cikizik,és szídják ott is a kormányt.

Mindenhol csak ezt látom egyre jobban,meg hát persze Tarlós István is egy hülye,stb.,stb....

Ha ilyen rossz a kormány,akkor miért van hatalmon,és miért lett ismét Tarlós a Főpolgármester?



2014. okt. 23. 10:52
1 2
 1/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
34%
Hol látsz olyat, hogy dícsérnek valakit? Úgy értem a megvett médiákon kívül (ide tartoznak az MTVA-hoz tartozó csatornák is). Az emberek csak a sérelmeiknek adnak hangot, ez már jó ideje így van. Főleg ha poltikáról van szó.
2014. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy kevesen járnak szavazni, utána meg szidnak boldog-boldogtalant. Gyökeret vert sok emberben az a hülye elképzelés, hogy az ő egyetlen szavazata úgysem döntő. Namármost az ismerőseim 70%-a gondolkodik így kb., és ezek csak az én ismerőseim, nem egy egész lakosságé.
2014. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Mert birka ebben az országban mindenki, szó nélkül benyelik a 39517537. féle adót is.

És ezt a Fidesz is pontosan tudja!

2014. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert ők tudták a legtöbb szavazatot megvásárolni és a legtöbb embert megfenyegetni.
2014. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Azért néhány ember nagyon hangos, attól még nem biztos, hogy ők vannak többségben.


A valóság az, hogy az emberek fele el sem jár már szavazni. Tehát miden második embert hidegen hagy, ki van kormányon. A maradék 2/5-e nagyjából bal oldalinak mondható, 3/5-e nagjából jobb oldalinak.


További matekozással 10 emberből 2 fideszes, 2 fidesz ellenes. 6 meg inkább építi az országot a rombolás helyett.

2014. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Mindegy ki van kormányon, azokat mindig is szidni fogják egyesek, és azok hangosan fogják szidni, mert ezzel lehet a médiában "botrány-hangulatot" teremteni, amit el lehet adni.
2014. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért ilyen szintű szidalmazás nem hiszem hogy lenne. Mert nem zörög a haraszt...
2014. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Én a chipsadó óta utálom őket.

Nem azért, mert 2 liter kóla 230 ft. helyett 360 ft., hanem azért a szövegért, amit akkor levágtak.

Így az emberek egészsége, úgy az emberek egészsége....

A nagy lóf***t!

Aki ezek után nem vágja le, hogy ezek nem akarnak semmi mást, csak maguknak hasznot teremteni, az egy ökör.


Ezután jöttek a nemzeti dohányboltok!

Így a kiskorúak egészsége, úgy a kiskorúak egészsége...

A nagy lóf***t!

Nem dohányzok, így én ebből csak annyit láttam, hogy a közelben lévő, 20 éve üzemelő trafik, a 15 éve üzemelő újságok bezárt, és 1 négyzetcentire jött 5 dohánybolt.


Jött a bankadó!

Így a ge**i bankok, úgy a ge**i bankok...

Majd ők fizetik úgy is nem te!

A nagy lóf***t!


Az ára mindennek csak emelkedik.

Azok kapják a jobb életszínvonalat, akik már nem is dolgoznak, azok meg sz**nak, akikből megél az ország.


És a sok barom még ezek után rájuk szavaz.

Itt van ez az internetadó. Ez már a második olyan dolog, amivel szembemennek a korábbi "elveikkel", de lemerem fogadni ezek még a 2018-as választást is megnyerik!

2014. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2-est kiegészíteném, és a példáját használva. Az ismerőseim 70%-a nem megy el szavazni, de én inkább úgy mondanám, hogy ebből 40% azért, mert úgyis csalnak, 30% pedig az én 1 szavazatom nem számít felfogással.
2014. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A politika ilyen. Sokan szídják egymást, szokan nem értik miért szídják egymást.


Nekem csak ez jön le. Ezért nem szavazok 30 éve. Mert nekem ez a gyűlölet nem kell.

2014. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!