Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hirtelen jött tüntetés...

Mi ez a hirtelen jött tüntetési kedv?

Figyelt kérdés

Amikor emelték az ÁFA-t, mikor elkezdték a traffikmutyit, vagy megszavazták a földtörvényt, stb., szóval ezeknél sokkal komolyabb ügyeknél mindenki otthon ült csendben.


Most egy törvénytervezet, amit még tárgyalni se kezdtek, hirtelen milyen nagy felháborodást váltott ki, és ezerrel szervezik a tüntetéseket. És pont most, mikor kezdene kirobbanni a korrupciós botrány, de az senkit nem érdekel, mert drágább lesz a net (talán)..


Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de elég érdekes. Persze lehet, hogy csak a Fészbuk társadalom "keményített be", nem tudom.



2014. okt. 28. 14:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
Megvan az oka. A fidedz tulment egy hataron, amit nem kellett volna.
2014. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Egy teli pohárba elég egy csepp. 25 év alatt pedig megtelt.
2014. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Most telt be a pohár sokaknál.
2014. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem vicces, viszont ha 1 pillanatra leállítjuk az agyunkat, nagyot lehet nevetni.

Bármilyen adó jött, ment a duma, de 1 hét után már senki sem beszélt róla. Jött az internetadó, egyből tüntetések. Jó sok kocka van az országban :D

Persze én is tiltakozok ellene, de ebbe így belegondolva tényleg röhej, hogy a 21. században mennyire függünk az internettől.

Ja és vesszen a Fidesz (bal oldallal egyetemben)

2014. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Hozzányúltak sokak egyetlen szórakozásához. Erre meg még rásegítettek az ellenzéktől érkező támogatások is. Nem poénból tűzködték ki azokat az EU-s zászlókat ám... Már alig várom, hogy izraeli zászlókkal vonulgassanak az emberek.
2014. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Október van. Ilyenkor ennek van itt az ideje.
2014. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Nekem amúgy nincs vele bajom, ha valaki ráér és van kedve, tüntessen.

De 2006-ban durvább tüntetések voltak, sztrájkok is és semmit nem értek el vele. Sajnos szerintem most se lesz semmi eredménye, de ne legyen igazam.

2014. okt. 28. 14:43
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
7: amint lelövik az első rendőrt/tüntetőt, lesz eredménye. Csak nem biztos, hogy pozitív.
2014. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem jókedv.

Már annyi adót kivetettek, ránk, hogy szó szerint, éhezik, nyomorog az ország.

Éhes ember, hamarabb kimegy tüntetni, még akkor is, ha ( Magyar nép birkanépnek nevezik. )

Birák, is ha olyan körülmények között vannak tartva, hogy elviselhetetlen, bizony fellázadnak, és elég nehéz őket megállítani, mennek, minta akinek, már nincs mit veszítenie.

2014. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
36%

Börtönben legalább adnak kaját, van fűtés, ruhát is adnak.

Már ezért sokan eladnák a lelküket, még akkor is, ha zárva tartanák őket.

2014. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!